Predstavujeme vám Jamieson Essentials™

Najväčším prínosom pre zachovanie optimálneho zdravia a dobrého stavu sú 4 výživové doplnky – Jamieson Essentials.

Predstavujeme vám Jamieson Essentials™

Pre naše zdravie a zdravie našich blízkych robíme všetko, čo je v našich silách. Pri dnešnom modernom, hektickom životnom štýle však môže byť obzvlášť ťažké, udržať si zdravie a pohodu. Jamieson skúsený tím vedcov a odborníkov na výživu, vrátane registrovaného dietetika, sa zaoberal výsledkami najnovšieho výskumu v záujme pochopenia správania a stravovacích návykov priemerného Kanaďana. Z ich výskumu vyplynulo, že najväčším prínosom pre zachovanie optimálneho zdravia a dobrého stavu Kanaďanov sú 4 výživové doplnky – Jamieson Essentials.

Jamieson 100% Multi COMPLETE pre dospelých

Hoci výživa zohráva zásadnú úlohu, čo sa týka zdravého životného štýlu, až 60% Kanaďanov nedokáže získať potrebné základné živiny výlučne prostredníctvom stravy. Denné užívanie prípravku Jamieson 100% Multi COMPLETE pre dospelých vám pomôže vyrovnať tento deficit. Predstavuje jednoduchý spôsob, ako pokryť 100 a viac percent dennej potreby vitamínov podľa odporúčania Health Canada.
Prečítajte si viac

 

Jamieson Omega-3 EXTRA 700 mg

40% Kanaďanov nekonzumuje v strave dostatočné množstvo omega-3, z čoho vyplýva zvýšené riziko srdcových ochorení. Vďaka novému prípravku Omega-3 EXTRA 700 mg môžete pohodlným spôsobom prijať dennú dávku omega-3 mastných kyselín, a to bez nepríjemnej rybacej pachute.
Prečítajte si viac

 

Jamieson Bakteriálne kultúry 10 miliárd

Tráviace ťažkosti trápia každý rok 20 miliónov Kanaďanov. Probiotiká zohrávajú dôležitú rolu pre zachovanie zdravého tráviaceho systému a imunity, pomáhajú zmierňovať symptómy, ako napr. nadúvanie a prispievajú k správnemu tráveniu. Užívanie Jamieson Bakteriálne kultúry 10 miliárd 1-krát denne podporí optimálnu rovnováhu vášho zažívacieho systému.
Prečítajte si viac

 

Jamieson Vitamín D3 1000 IU

Dve tretiny Kanaďanov neprijímajú dostatočné množstvo vitamínu D, potrebné na prevenciu závažných ochorení. Vitamín D je rozpustný v tukoch a má kľúčový význam pre zachovanie optimálneho zdravia. Prispieva k správnemu vstrebávaniu vápnika, udržaniu zdravých kostí a zubov. Prípravok Jamieson Vitamín D3 1000 IU vám pomôže pokryť dennú potrebu vitamínu D.
Prečítajte si viac

*Jamieson Essentials pomáhajú vybudovať základ optimálneho zdravia a prispievajú k jeho ochrane. Aby ste zistili, ktoré výživové doplnky najlepšie zodpovedajú vašim potrebám a cieľom v oblasti zdravia, vždy sa poraďte so svojím lekárom.

   
Vrátiť sa na začiatok