Od začiatkov po dnes

A History of Excellence - História

Spoločnosť Jamieson Laboratories sa stala popredným kanadským výrobcom a distribútorom prírodných výživových doplnkov s dlhoročnou tradíciou.


Claire Edwin Jamieson

Claire Edwin Jamieson
Zakladateľ a prezident
C.E. Jamieson & Company Limited

1920

Zakladateľ Claire Edwin Jamieson založil v roku 1922 spoločnosť Jamieson, ktorá sa stala svetovým lídrom v priemyselnej sfére  výroby prírodných doplnkov výživy a vitamínov. Vyváža do 50 krajín sveta, vrátane Spojených štátov amerických, Číny a Japonska.


Henry Margolis

Henry Margolis

1960

Spoločnosť Jamieson kúpila od pána Jamiesona rodina Margolis.

Spoločnosť Jamieson Laboratories zostala v súkromných rukách; neustále rozširuje  výrobu prírodných vitamínov, minerálov, koncentrovaných výživových doplnkov a bylinných prípravkov tak, aby spĺňali najnáročnešie štandardy bezpečnosti, čistoty a účinnosti.

Produkty Jamieson si vďaka tomu získali dobré meno na celom svete – majú reputáciu farmaceutickej kvality, čistoty a bezpečnosti.

Kvalitné produkty na trhu, inovácie a sľub spoločnosti Jamieson, že nikdy nebude robiť testy na zvieratách, sa postarali o to, že Jamieson sa stal celosvetovo najdôveryhodnejšou značkou prírodnej starostlivosti o zdravie.


2000

Jamieson Laboratories s výkonnými funkciami zastúpenými v Toronte zlepšuje kvalitu života spotrebiteľov na celom svete.

V súčasnosti distribúcia produktov Jamieson prebieha vo všetkých hlavných geografických oblastiach sveta, ako Severná Amerika, Stredná Amerika a Južná Amerika, Ázia, Európa, Rusko, Stredný východ a Afrika.

Globálnym poslaním spoločnosti je urýchliť jej -  a to posúdeným možnosti pre nových distribútorov, akvizícií a strategických aliancií, ktoré spoločnosti umožnia rozšíriť existujúce činnosti v oblasti rozvíjajúcich sa trhov a posilniť konkurencieschopnosť.

 Vďaka bohatým znalostiam a medzinárodným skúsenostiam, je Jamieson celosvetovo uznávaná a rešpektovaná nadnárodná spoločnosť.

   
Vrátiť sa na začiatok