Jamieson Vitamín D3 1000 IU kvapky 11,4ml

Kód: 064642070340|Značka: Jamieson

Výživový doplnok

Vitamín D prispieva k optimálnemu vstrebávaniu a využitiu vápnika a fosforu najmä v období rastu detí a rovnako k udržaniu zdravých kostí a zubov u dospelých. Zásadným spôsobom prispieva k správnej činnosti imunitného systému a svalov. Vitamín D zohráva úlohu aj v procese delenia buniek, teda celkového vývoja organizmu. Nové štúdie potvrdzujú priaznivý vplyv aj pri kontrole diabetu a zdravia nervového systému.

Detailný popis

9,20 €

Skladom, odosielame ihneď

Skladom, odosielame ihneď

Počet kusov

Informácie o produkte

Doplňujúce infarmácie


Tekutý vitamín D3 sa dodáva s pohodlným, ľahko použiteľným kvapkadlom, ktoré zakaždým presne dávkuje 1000 IU čistého, vysoko vstrebateľného vitamínu D3.

Vitamín D je nevyhnutný pre správny rast a vývoj kostí a prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému. Doplnky stravy s vitamínom D od spoločnosti Jamieson sa vyrábajú výlučne v prvotriednej kvalite. Vitamin D sa získava z lanolínu vlny oviec chovaných na pastvinách Austrálie a Nového Zélandu, to to bohatý a obnoviteľný zdroj vitamínu D.

Vitamín D je jednou z látok, ktoré modulujú dlhodobé ľudské zdravie, a preto by sa mala venovať osobitná pozornosť výžive matiek a detí, najmä v prenatálnom období. Práve vtedy výživa významne ovplyvňuje štruktúru a funkčný vývoj organizmu vrátane budovania imunity. Nízky príjem vitamínu D v prenatálnom období sa tradične spája aj s poruchami kostí.

 Vitamín D reguluje množstvo vápnika v tele, minerálu dôležitého pre vývoj silných kostí a zubov. Jeho nedostatok tak môže byť rizikovým faktorom pre vznik krivice alebo oslabenia kostí Príjem optimálneho množstva vitamínu D v tomto období je dôležitý v prevencii detských ochorení, ako aj mnohých kardiovaskulárnych, psychických a osteoporóznych ochorení dospelých, ako aj cukrovky, psoriázy a iných .

Ľudské telo prirodzene produkuje vitamín D, keď je vystavené priamemu slnečnému žiareniu. Vitamín D však možno získať aj z niektorých potravín, ako sú ryby alebo vajcia, alebo z doplnkov stravy. Tieto zdroje sú dôležité najmä v jesenných a zimných mesiacoch, keď je takmer nemožné pravidelne sa vystavovať priamemu slnečnému žiareniu

Balenie

11,4 ml

Dávkovanie

dospelí – 1 – 2 kvapky denne. Jednoduché použitie. Fľaštičku otvorte a otočte dnom nahor (netraste ani nepoklepávajte), kvapka sa uvoľní samovoľne. Aplikujte priamo na jazyk.

Zloženie

1 kvapka obsahuje:
Vitamín D3 (cholekalciferol) ... 1 000 IU/25 μg
Referenčná výživová hodnota – 500 %.
Ďalej obsahuje: triglyceridy so stredne dlhým reťazcom (nosič)

Upozornenie

Uchovávajte pri teplote 15 – 25 °C, mimo dosah malých detí. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Nepoužívajte ako náhradu rozmanitej stravy.


Rozdelenie podľa zloženia

Jamieson Vitamín D3 1000 IU kvapky 11,4ml

Kód: 064642070340, Značka: Jamieson

9,20 €


Hodnotenie

Máte otázku?

Kontaktujte nás ohľadne produktu.


 

* Všetky položky formulára sú povinné

Ďakujeme za záujem.

Na Vašu otázku alebo komentár sa pokúsime sa čo najskôr reagovať.
Máte otázku?

Kontaktujte nás ohľadne produktu.


 

* Všetky položky formulára sú povinné

Ďakujeme za záujem.

Na Vašu otázku alebo komentár sa pokúsime sa čo najskôr reagovať.

Vrátiť sa na začiatok