Vysoký kredit vitamínov Jamieson opäť potvrdený: piate ocenenie SUPERBRANDS

Dobrú značku spoznáme hlavne podľa toho, ako je vnímaná ľuďmi, ktorých života sa dotýka.

Dobrú značku spoznáme hlavne podľa toho, ako je vnímaná ľuďmi, ktorých života sa dotýka. Ak je skutočne super, ľudia ju začnú časom považovať za svoju. Vnímajú ju ako prirodzenú a užitočnú súčasť svojho života. Práve takúto dôveru slovenských spotrebiteľov si z hľadiska prevencie zdravia získala značka prírodných vitamínov Jamieson, ktorá sa už po piaty raz stala nositeľkou prestížneho, medzinárodne uznávaného ocenenia obchodných značiek – pečate SUPERBRANDS. Pečať SUPERBRANDS vzdáva hold značkám, ktoré dosiahli vynikajúce úspechy vo svojej oblasti a svoje výnimočné výsledky si dlhodobo udržiavajú. Zisk štatútu SUPERBRANDS je najvýznamnejším svetovým uznaním úspešného budovania značky.

Účinná podpora ochrany zdravia celej rodiny

Podľa vyjadrenia Zuzany Rajčániovej, obchodnej riaditeľky firmy INTERPHARM Slovakia, výhradného dovozcu a distribútora vitamínov Jamieson do lekární na Slovensku, ale aj v Česku, Maďarsku a Rakúsku, už piate ocenenie prírodných vitamínov Jamieson titulom SUPERBRANDS napĺňa pracovníkov firmy profesionálnou hrdosťou. Je potvrdením toho, že ich výrobca, spoločnosť Jamieson Laboratories Ltd., vďaka neustálym inováciám smeruje k prvotriednej kvalite svojich produktov, ktoré ponúkajú zdravie z prírody pre celú rodinu. Pripomína, že svojimi účinkami podporujú liečivé sily organizmu, procesy detoxikácie, ochranu buniek pred oxidačným stresom, posilňujú imunitu a napomáhajú tak predchádzať rozvoju mnohých civilizačných ochorení či pozitívne ovplyvňovať ich liečbu. Prispievajú k odstráneniu vyčerpania a únavy a zvyšovaniu výkonnosti, majú tak priaznivý vplyv na udržanie dobrej fyzickej a psychickej kondície. Ocenenie ich kvality zároveň považuje za uznanie dlhodobého firemného úsilia pomôcť každému z nás dožiť sa v zdraví vysokého veku.

Úspech vlastného výskumu a vývoja

Z. Rajčániová vyzdvihuje fakt, že spoločnosť Jamieson je jedným z mála celosvetových výrobcov prírodných vitamínov s vlastným výskumom. Produkty Jamieson sú jedinečne navrhnuté, vyrobené a kontrolované internými výskumnými pracovníkmi vo farmaceutických laboratóriách. Napríklad prípravky s rastlinnými výťažkami pripravujú výskumníci vo forme štandardizovaných extraktov, t.j. výťažok je štandardizovaný na obsah určitej aktívnej látky. Takéto prípravky, napríklad extrakty echinacey, cesnaku, zázvoru, ženšena, kurkumy, macy, pestreca, ginkga, valeriány, čučoriedok, brusníc, hroznových jadierok, oregana, paradajok, prasličky, morských rias, serenoy či pupalky v samostatných produktoch či produktoch tvorených komplexom výťažkov v porovnaní s rovnakým množstvom nespracovanej suroviny (sušenej rastliny v prášku) zaručujú stály, opakovane dosiahnuteľný účinok pri najvyššom stupni bezpečnosti.

Vysoký štandard výrobkov Jamieson potvrdzuje aj získanie certifikovaného loga TRU-ID®, ktoré prípravkom s rastlinnými výťažkami nedávno udelil kanadský nezávislý program certifikácie vytvorený na univerzite v Guelphe. Certifikát TRU-ID® je zárukou, že pri kúpe prípravkov s rastlinnými výťažkami spotrebiteľ nadobudne výrobok takého zloženia, aké sa uvádza na etikete. Špecifický botanický pôvod aktívnych zložiek v súlade so schválenými štandardmi sleduje najnovšia technológia DNA barcode (skúmanie krátkych úsekov DNA), čím potvrdzuje ich pravosť. Certifikačný program TRU-ID® disponuje širokou škálou špeciálnych štatistických prístupov a identifikačnou databázou obsahujúcou viac ako 45 000 druhov a viac ako 180 000 DNA sekvencií. Pre udržanie vysokých štandardov, ktoré zaručujú autentickosť a nemennosť prírodných zložiek, sa certifikačný proces pravidelne kontroluje.

 

Vďaka vlastnému výskumu spoločnosti obohatili nedávno rad výživových doplnkov, ktoré sú zdrojom železa alebo horčíka v organickej forme, špeciálne prípravky na báze diglycinátu – Železo 28 mg a Horčík v prášku s prírodnou citrónovo-limetkovou príchuťou na prípravu lahodného nápoja. Výskumníci, ktorí sa dlhodobo zaoberali testovaním organických foriem železa a horčíka ohľaduplnejších k žalúdku, ich pripravili s cieľom zredukovať časté sprievodné vedľajšie účinky ich príjmu, ako sú nevoľnosť, tlaky v oblasti žalúdka, zápcha či hnačka a zároveň s predsavzatím zvýšiť ich vstrebateľnosť.

Spotrebitelia tak vďaka tomu dostávajú do rúk kvalitné prípravky s maximálnou biologickou dostupnosťou a účinnosťou, ktoré im umožňujú starať sa aktívne o svoje zdravie.

   
Vrátiť sa na začiatok