Jamieson Vitamín D3 Kids 400 IU tablety na cmúľanie s príchuťou jahody pre deti 100tbl.

4.9 / 5.0 10 Hodnotení

Kód: 064642058690|Značka: Jamieson

Výživový doplnok

Vitamín D je potrebný na správny rast a vývoj kostí detí. Vitamín D3 na cmúľanie s chutnou jahodovou príchuťou v tabletách v tvare medvedíka pandy. Z prírodných zdrojov, bez lepku, laktózy, aspartámu, umelých príchutí, farbív a konzervantov.

Detailný popis

7,80 €

Skladom, odosielame ihneď

Skladom, odosielame ihneď

Počet kusov

Informácie o produkte

Doplňujúce informácie

Vitamín D na cmúľanie s chutnou jahodovou príchuťou v tabletách v tvare medvedíka pandy. je potrebný na správny rast a vývoj kostí u detí. Prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému. Vhodný od narodenia. Doplnky stravy s vitamínom D Jamieson sa vyrábajú výlučne z najkvalitnejšieho Quali™- D. Získava sa z lanolínu, bohatého a obnoviteľného zdroja vitamínu D z vlny oviec chovaných na pastvinách Austrálie a Nového Zélandu. Vitamín D je jednou z látok, ktoré modulujú dlhodobé programovanie ľudského zdravia, a preto by sa mala venovať osobitná pozornosť výžive matiek a detí, najmä v prenatálnom období. Práve vtedy výživa významne ovplyvňuje štruktúru a funkčný vývoj organizmu vrátane budovania imunity. Nízky príjem vitamínu D v prenatálnom období sa tradične spája aj s poruchami kostí. Vitamín D reguluje množstvo vápnika v tele, minerálu dôležitého pre vývoj silných kostí a zubov. Jeho nedostatok tak môže byť rizikovým faktorom pre vznik krivice alebo oslabenia kostí Príjem optimálneho množstva vitamínu D v tomto období je dôležitý v prevencii detských ochorení, ako aj mnohých kardiovaskulárnych, psychických a osteoporóznych ochorení dospelých, ako aj cukrovky, psoriázy a iných autoimunitných ochorení.

Balenie

100 tabliet

Dávkovanie

1 – 2 tabletky denne rozhrýzť (od 2 do 3 rokov) a od 3 rokov cmúľať, najlepšie po jedle. O vhodnom dávkovaní pre vaše dieťa sa môžete poradiť s lekárom.

Zloženie

Každá tableta obsahuje:

Vitamín D3 (cholekalciferol) ... 400 IU/10 μg

200 % referenčnej výživovej hodnoty

Ďalej obsahuje: dextróza, sukralóza (sladidlá); celulóza, rastlinná kyselina stearová, rastlinný stearan horečnatý (povlakové látky); kyselina citrónová, jahodová, ma­linová, pomarančová, brusnicová príchuť (ochucovadlá); oxid kremičitý (protihrudkujúca látka); karmín; paradajkový prášok; mrk­vový prášok (farbivá); citrusové bioflavonoidy (antioxidant)

Upozornenie

Uchovávajte pri teplote 15–25 °C, mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Nepoužívajte ako náhradu rozmanitej stravy.

Rozdelenie podľa zamerania

Rozdelenie podľa zloženia

Diétne obmedzenia

Jamieson Vitamín D3 Kids 400 IU tablety na cmúľanie s príchuťou jahody pre deti 100tbl.

Kód: 064642058690, Značka: Jamieson

7,80 €


Hodnotenie

Máte otázku?

Kontaktujte nás ohľadne produktu.


 

* Všetky položky formulára sú povinné

Ďakujeme za záujem.

Na Vašu otázku alebo komentár sa pokúsime sa čo najskôr reagovať.
Máte otázku?

Kontaktujte nás ohľadne produktu.


 

* Všetky položky formulára sú povinné

Ďakujeme za záujem.

Na Vašu otázku alebo komentár sa pokúsime sa čo najskôr reagovať.

Vrátiť sa na začiatok