Jamieson Resveratrol 50mg extrakt z červeného vína 30cps.

Kód: 064642026118|Značka: Jamieson

Výživový doplnok s rastlinným výťažkom

Extrakt z hroznových jadierok antioxidant z červeného vína – podpora pre srdcovo-cievny systém. Unikátne zloženie eliminuje agresívne účinky voľných radikálov, čím pôsobí proti starnutiu organizmu. Obsahuje ingrediencie prírodného pôvodu: resveratrol a jadierka z hrozna. V 1 kapsule sú obsiahnuté prírodné látky, ktoré sa rovnajú objemu približne šesť pohárov červeného vína, avšak bez kalórií a alkoholu. Jamieson Resveratrol extrakt z červeného vína s hroznovými zrniečkami obsahuje Reveravine® získaný z francúzskeho hrozna.

Detailný popis

19,60 €

Skladom, odosielame ihneď

Skladom, odosielame ihneď

Počet kusov

Informácie o produkte

Doplňujúce informácie:

Resveratrol extrakt z hroznových jadierok z červeného vína obsahuje jedinečnú kombináciu dvoch klinicky overených zložiek – Leucoselect™ Phytosome® (komplex fosfatidylcholínu z hroznových jadierok) a Resveravín® extrakt resveratrolu. Táto formulácia bola vyvinutá tak, aby podporovala kardiovaskulárne zdravie prostredníctvom antioxidantov. Resveratrol je spájaný s mnohými zdravotnými prínosmi, ako je antiobezitné, kardioprotektívne, neuroprotektívne, protinádorové, antibakteriálne a antidiabetické pôsobenie. Jeho účinky sú regulované niekoľkými synergickými cestami, ktoré riadia oxidačný stres, bunkovú smrť a zápal. Jeho silný antiadipogénny účinok inhibuje proces akumulácie tuku. Je považovaný za kalorické mimetikum s antidiabetickým efektom, stabilizujúce glykémiu a podporujúce proces lipolýzy a chudnutia. Veľmi cenené kardioprotektívne účinky spočívajú v inhibičnom pôsobení na agregáciu krvných doštičiek, vazodilatácii a v blokovaní aterosklerotického procesu.

Resveratrol 50 mg extrakt z hrozna Resveravine®

 

Unikátne zloženie eliminuje agresívne účinky voľných radikálov, a tým pôsobí proti procesu starnutia. Obsahuje zložky prírodného pôvodu: resveratrol a jadierka hrozna. Kapsula obsahuje prírodné zložky, extrakt z hroznových jadierok, resveratrol v množstve 50 mg z toho je 3 mg trans-resveratrolu. Resveravine® je najbohatším prírodným zdrojom trans-resveratrolu z hroznového vína vyrobeného vo Francúzsku. Špeciálny výrobný proces umožňuje koncentrovať tieto prírodné látky na 100 až 300-krát viac trans-resveratrolu ako v iných produktoch z hrozna, so zaručeným obsahom: - oligostilbén - 20 %;  - vrátane trans-resveratrolu - 6 % ktorý je bioaktívnou formou resveratrolu, na rozdiel od klasického resveratrolu (nemusí sa transformovať v tele na aktívnu formu).

Štúdie in vitro preukázali, že Resveravine® ponúka zvýšenú koncentrovanú antioxidačnú ochranu v porovnaní s čistým resveratrolom Polygonum cupsidatum.

Resveravine® poskytuje:

 • Najvýraznejšie spomaľuje oxidáciu LDL (o 20 %). viac ako čistý resveratrol)
 • Najvyššiu možnú účinnosť proti oxidačnému stresu
 • Resveravine® Je silnejší ako čistý trans-resveratrol, pretože kombinuje trans-resveratrol s ε-viniferínom. Tento synergický účinok zvyšuje jeho účinnosť a antioxidantovú ochranu. 
 • Resveravine® je osemkrát silnejší ako čistý trans-resveratrol a má pozitívny vplyv na oxidáciu LDL cholesterolu.
 • Spomaľuje oxidáciu LDL (o 20 %). 

Obsah extraktu z červeného vína v Jamieson Resveratrol s hroznovými semienkami je štandardizovaný trans-resveratrol, ktorý je biologicky dostupnejší ako cis-forma tejto živiny. Zložky tohto prípravku pochádzajú zo zmesi francúzskeho a talianskeho červeného hrozna plného prírodných antioxidantov a výťažkov z vín z nich vyrobených. Každá kapsula obsahuje aj Leucoselect Phytosome® 100 mg dôležitý pre kardiovaskulárne zdravie. Leucoselect Phytosome®, získaný zo semien Vitis vinifera L., je racionálna kombinácia štandardizovaného extraktu z hroznových jadierok a slnečnicového lecitínu s vysokou koncentráciou oligomerných proantokyanidínov (OPC). Ktoré sú užitočné pre zdravie vášho kardiovaskulárneho systému vďaka ich antioxidačnej sile. Leucoselect® je špeciálne navrhnutý na podporu normálnej činnosti srdca a ochranu pred problémami súvisiacimi s súvisiacimi s oxidačným stresom. Vďaka systému podávania Phytosome® ide o inovatívny prípravok,  ktorý optimalizuje bioabsorpciu antioxidantov.

 

Hroznové jadierka sa tradične používajú na podporu zdravia srdca, krvného obehu, zdravia očí a hojenie rán. Hroznové jadierka obsahujú proantokyanidíny, ktoré sú silnými antioxidantmi a pomáhajú udržiavať celkové zdravie. Jedinečnosť komplexu Leucoselect Phytosome® spočíva vo vysokom obsahu (80 %) minoritných OPC, ktoré sú rozhodujúce pre biologickú aktivitu, pretože vstrebávanie proantokyanidínov klesá so stupňom oligomerizácie. Extrakt má skutočne veľmi špecifický HPLC profil: má veľmi vysoký obsah minoritných OPC a je štandardizovaný na obsah 25 - 36 % proantokyanidínov. Okrem toho zloženie so stratégiou Phytosome® optimalizuje bioabsorpciu Leucoselect Phytosome® je optimálnym riešením na účinnú obranu proti oxidačnému poškodeniu kombináciou účinnosti antioxidačných molekúl a inovatívneho absorpčného systému.

Leucoselect® Phytosome® má prostredníctvom svojho silného antioxidačného pôsobenia schopnosť spomaľovať rakovinotvorné procesy1.

 

Prečo si vybrať Leucoselect Phytosome®?

 • Jeho základom je Phytosome®, založený na prirodzenom spôsobe vstrebávania a absorpcie v systéme.
 • Má vysoký obsah (80 %) menších OPC.
 • Zlepšuje celkovú antioxidačnú kapacitu plazmy.
 • Znižuje citlivosť LDL na oxidačný stres u silných fajčiarov.
 • Zlepšuje zdravie a imunitné funkcie u starších ľudí postihnutých starnutím.
 • Môže sa používať ako monokomponent alebo v akejkoľvek kombinácii s inými látkami.

 

1. Mao J.T., et al.: Leucoselect Phytosome modulates serum EPA, DHA and PG E3 in a phase 1 lung cancer; Cancer Prev Res, 2021.

Balenie

30 kapsúl

Dávkovanie

dospelí 1 kapsula 1–3× denne. Užívanie dlhšie ako 1 mesiac konzultujte s lekárom.

Zloženie

Každá kapsula obsahuje:
Resveravine® extr. z hrozn. vína
(Vitis vinifera, hrozno) ... 50 mg
z toho Trans-resveratrol ... 3 mg
Leucoselect Phytosome® – Oligomérne proantokyanidíny z hroznových jadierok – Fosfatidylcholín komplex ... 100 mg
(Vitis vinifera, semená; Glycine max L, sójové bôby)
štandardizované na 8,25 mg oligomérnych proantokyanidínov
Ďalej obsahuje: celulóza, rozpustná celulóza (želírujúca látka), fosforečnan vápenatý, arabská guma (nosiče), zeleninový koncentrát (farbivo), maltodextrín (sladidlo), rastlinný stearát horečnatý, oxid kremičitý, kremičitan vápenatý (povlakové látky), kyselina citrónová (zvýrazňovač chuti), oxid kremičitý (protihrudkujúca látka), uhličitan vápenatý, uhličitan sodný (stabilizátory). Obsahuje zložky zo sóje.

Upozornenie

Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy a osoby užívajúce lieky proti zrážanlivosti krvi. Uchovávajte pri teplote 15–25 °C, mimo dosahu detí. Nepresahujte odporúčané dávkovanie. Nepoužívajte ako náhradu rozmanitej stravy.

Rozdelenie podľa zamerania

Rozdelenie podľa zloženia

Diétne obmedzenia

Jamieson Resveratrol 50mg extrakt z červeného vína 30cps.

Kód: 064642026118, Značka: Jamieson

19,60 €


Hodnotenie

Máte otázku?

Kontaktujte nás ohľadne produktu.


 

* Všetky položky formulára sú povinné

Ďakujeme za záujem.

Na Vašu otázku alebo komentár sa pokúsime sa čo najskôr reagovať.
Máte otázku?

Kontaktujte nás ohľadne produktu.


 

* Všetky položky formulára sú povinné

Ďakujeme za záujem.

Na Vašu otázku alebo komentár sa pokúsime sa čo najskôr reagovať.

Vrátiť sa na začiatok