Jamieson Probiotic Gummies želatínové pastilky 45pas.

Kód: 064642078520|Značka: Jamieson

Výživový doplnok

Lahodné probiotické želatínové pastilky s prírodnou malinovou príchuťou s obsahom 1 miliardy aktívnych baktérií Bacillus coagulans vhodné pre deti už od 3 rokov, adolescentov a dospelých. Sú mimoriadne odolné aj v kyslom prostredí žalúdka a pri vyššej teplote. Pre zdravé trávenie, účinná pomoc pri akútnej i chronickej hnačke, syndróme dráždivého čreva a posilnení imunitného systému pri a po užívaní antibiotík. Bez GMO, laktózy, bez umelých farbív, umelých aróm a konzervačných látok.

Detailný popis

18,70 €

Skladom, odosielame ihneď

Skladom, odosielame ihneď

Počet kusov

Novinka

Informácie o produkte

Doplňujúce informácie

Črevný mikrobióm zohráva dôležitú úlohu aj pri udržiavaní celkovej homeostázy v ľudskom tele. Nerovnováha v črevnom mikrobióme môže viesť k prozápalovým imunitným reakciám a podnecovaniu chorobných procesov vrátane kardiovaskulárnych ochorení a niekoľkých typov malignít, ako aj k narušeniu imunitnej funkcie mimočrevných orgánov.
Jedným z hlavných cieľov probiotických výživových doplnkov je predchádzať a harmonizovať nerovnováhu mikrobiómu spôsobenú napríklad antibiotickou liečbou, nevhodným zložením stravy a vplyvom cudzorodých látok, tzv. xenobiotík, ktoré sa do organizmu dostávajú čoraz častejšie z ovzdušia, vody a stravy. Takzvaná črevná mikroflóra, ktorú v súčasnosti dokážeme pozitívne ovplyvniť užívaním probiotík, sa v súčasnosti označuje ako črevná mikroflóra, ktorá je súčasťou črevnej imunitnej bariéry.
Funkčné probiotiká podávané v strave alebo vo forme výživových doplnkov sú účinným nástrojom na obnovenie a normalizáciu hlavnej funkcie mikrobiómu, ktorou je podpora imunity a protizápalové pôsobenie. Funkčnosť mikrobiómu je dôležitá pre imunitu a potlačenie zápalových procesov, ktorú môžme obnoviť cieleným podávaním vhodných probiotík. Podávanie probiotík počas/po antibiotickej liečbe by malo byť úplne bežné. Atopickú dermatitídu zvyčajne sprevádza narušenie rovnováhy črevnej mikroflóry, čo vedie k nešpecifickým črevným zápalom. Dodatočná antibiotická liečba, ktorá môže viesť k dysbióze.
Ukazuje sa, že moderné funkčné a cielené doplnkové probiotiká môžu ovplyvňovať nielen tráviace procesy, ale aj imunitu, psychické funkcie, produkciu vitamínov a hormónov atď. To otvára nové možnosti pre farmáciu a medicínu pri prevencii a liečbe autoimunitných ochorení.

Balenie

45 želatínových pastiliek 

Dávkovanie

deti od 3 rokov, adolescenti a dospelí 1 želatínovú pastilku denne. Užite s časovým odstupom najmenej 2–3 hodín pred alebo po užití antibiotík.

Zloženie

Každá želatínová pastilka obsahuje:
Bacillus coagulans (IS-2) ..... 1 miliarda KTJ*
KTJ* Garantované do konca minimálnej trvanlivosti.

Ďalej obsahuje: Tapiokový sirup, sacharóza (sladidlá); pektín (želírujúca látka); prírodná zeleninová šťava (farbivo), prírodné príchute; kyselina citrónová, citrát sodný (regulátory kyslosti); frakcionovaný kokosový olej (emulgátor); karnaubský vosk (povlaková látka)

Upozornenie

Uchovávajte v suchu, pri teplote 15–25 °C, mimo dosahu detí. Prerušte užívanie a  vyhľadajte lekára pri výskyte, zhoršení alebo pretrvávaní tráviacich ťažkostí dlhšom ako 3 dni. Ak máte silné bolesti brucha, horúčku, vracanie, krvavú hnačku, poraďte sa s lekárom. Neužívajte pri ochoreniach s ohrozenou imunitou (AIDS, lymfóm, dlhotrvajúcej liečbe kortikosteroidmi). Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Nepoužívajte ako náhradu rozmanitej stravy.

Rozdelenie podľa zamerania

Rozdelenie podľa zloženia


Search keywords
gummies, imunita, baktéria, kmeň

Jamieson Probiotic Gummies želatínové pastilky 45pas.

Kód: 064642078520, Značka: Jamieson

18,70 €


Hodnotenie

Máte otázku?

Kontaktujte nás ohľadne produktu.


 

* Všetky položky formulára sú povinné

Ďakujeme za záujem.

Na Vašu otázku alebo komentár sa pokúsime sa čo najskôr reagovať.
Máte otázku?

Kontaktujte nás ohľadne produktu.


 

* Všetky položky formulára sú povinné

Ďakujeme za záujem.

Na Vašu otázku alebo komentár sa pokúsime sa čo najskôr reagovať.

Vrátiť sa na začiatok