Jamieson Probiotic 1 miliarda 25cps.

Kód: 064642095237|Značka: Jamieson

Výživový doplnok
Zmes bakteriálnych kultúr s obsahom 5 špeciálne kultivovaných bakteriálnych kmeňov s 1 miliardou aktívnych baktérií* v ľahko prehĺtateľných vegetariánskych kapsulách. Pre zdravé trávenie pri a po užívaní antibiotík.
*Garantované do konca minimálnej trvanlivosti

Detailný popis

4,32 € 4,80 € ušetríte 0,48 € (10%)

Skladom, odosielame ihneď

Skladom, odosielame ihneď

Počet kusov

AKCIA

Informácie o produkte

Doplňujúce informácie

Črevný mikrobióm zohráva dôležitú úlohu aj pri udržiavaní celkovej homeostázy v ľudskom tele. Nerovnováha v črevnom mikrobióme môže viesť k prozápalovým imunitným reakciám a podnecovaniu chorobných procesov vrátane kardiovaskulárnych ochorení a niekoľkých typov malignít, ako aj k narušeniu imunitnej funkcie mimočrevných orgánov.

Jedným z hlavných cieľov probiotických výživových doplnkov je predchádzať a harmonizovať nerovnováhu mikrobiómu spôsobenú napríklad antibiotickou liečbou, nevhodným zložením stravy a vplyvom cudzorodých látok, tzv. xenobiotík, ktoré sa do organizmu dostávajú čoraz častejšie z ovzdušia, vody a stravy. Takzvaná črevná mikroflóra, ktorú v súčasnosti dokážeme pozitívne ovplyvniť užívaním probiotík, sa v súčasnosti označuje ako črevná mikroflóra, ktorá je súčasťou črevnej imunitnej bariéry.

Funkčné probiotiká podávané v strave alebo vo forme výživových doplnkov sú účinným nástrojom na obnovenie a normalizáciu hlavnej funkcie mikrobiómu, ktorou je podpora imunity a protizápalové pôsobenie. Funkčnosť mikrobiómu je dôležitá pre imunitu a potlačenie zápalových procesov, ktorú môžme obnoviť cieleným podávaním vhodných probiotík. Podávanie probiotík počas/po antibiotickej liečbe by malo byť úplne bežné. Atopickú dermatitídu zvyčajne sprevádza narušenie rovnováhy črevnej mikroflóry, čo vedie k nešpecifickým črevným zápalom. Dodatočná antibiotická liečba, ktorá môže viesť k dysbióze.

Ukazuje sa, že moderné funkčné a cielené doplnkové probiotiká môžu ovplyvňovať nielen tráviace procesy, ale aj imunitu, psychické funkcie, produkciu vitamínov a hormónov atď. To otvára nové možnosti pre farmáciu a medicínu pri prevencii a liečbe autoimunitných ochorení. 

Balenie

25 kapsúl

Dávkovanie

dospelí a deti od 6 rokov 1 kapsulu denne po jedle. Deti od 3 do 5 rokov pod dohľadom rodičov: vysypte obsah 1 kapsuly 1× denne do jedla, jogurtu a pod. a zamiešajte, aby sa prášok rozpustil. Nepridávajte k horúcim jedlám alebo nápojom. Užite s časovým odstupom najmenej 2–3 hodín pred alebo po užití antibiotík. Na zaistenie maximálneho účinku uchovávajte v chladničke.

Zloženie

Každá kapsula obsahuje:
Probiotická zmes s obsahom . . . . . . . . . . . . . . . . . . .1 miliarda KTJ†
Bifidobacterium animalis
subsp. lactis (UABla-12TM) . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 0,25 × 10⁹ KTJ
Lactobacillus rhamnosus (UALr-18TM) . . . . . . . . . . . . . . . 0,2 × 10⁹ KTJ
Lactobacillus acidophilus (DDS®-1TM) . . . . . . . . . . . . . . . 0,2 × 10⁹ KTJ
Lactobacillus plantarum (UALp-05TM) . . . . . . . . . . . . . . 0,3 × 10⁹ KTJ
Bifidobacterium bifidum (UABb-10TM) . . . . . . . . . . . . . 0,05 × 10⁹ KTJ
†KTJ – kolónií tvoriacich jednotku
*Garantované do konca minimálnej trvanlivosti

Ďalej obsahuje: celulóza, rozpustná celulóza (povlaková látka); rastlinný stearan horečnatý (spojivo), oxid kremičitý(objemové činidlo).

Upozornenie

Uchovávajte v suchu, pri teplote 15–25 °C, mimo dosahu malých detí. Prerušte užívanie a vyhľadajte lekára pri výskyte, zhoršení alebo pretrvávaní tráviacich ťažkostí dlhšom ako tri dni. Ak máte silné bolesti brucha, horúčku, vracanie, krvavú hnačku, vopred konzultujte užívanie doplnku s lekárom. Neužívajte pri ochoreniach s ohrozenou imunitou (AIDS, lymfóm, dlhotrvajúcej liečbe kortikosteroidmi). Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy.

Rozdelenie podľa zamerania

Rozdelenie podľa zloženia


Search keywords
probiotika imunita prebiotika vstrebavanie inulin

Jamieson Probiotic 1 miliarda 25cps.

Kód: 064642095237, Značka: Jamieson

4,32 € 4,80 € ušetríte 0,48 € (10%)


Hodnotenie

Máte otázku?

Kontaktujte nás ohľadne produktu.


 

* Všetky položky formulára sú povinné

Ďakujeme za záujem.

Na Vašu otázku alebo komentár sa pokúsime sa čo najskôr reagovať.
Máte otázku?

Kontaktujte nás ohľadne produktu.


 

* Všetky položky formulára sú povinné

Ďakujeme za záujem.

Na Vašu otázku alebo komentár sa pokúsime sa čo najskôr reagovať.

Vrátiť sa na začiatok