Jamieson Omega-3 Gummies želatínové pastilky 90 pas.

Kód: 064642096302|Značka: Jamieson

Výživový doplnok

Omega-3 mastné kyseliny, EPA a DHA pochádzajú z oleja rýb žijúcich v čistých vodách studených morí. Prispievajú k správnemu vývoju a činnosti mozgu, poznávania, dobrému zraku a podporujú činnosť srdca.
Bez soli (NaCl), lepku, laktózy, aspartámu, umelých farbív, umelých aróm a konzervantov. (Priaznivý účinok pre dospelých sa dosiahne pri dennom príjme 250 mg EPA a DHA.)

Detailný popis

14,20 €

Skladom, odosielame ihneď

Skladom, odosielame ihneď

Počet kusov

Novinka

Informácie o produkte

Doplňujúce informácie

Želatínové pastilky s prírodnou príchuťou citróna, pomaranča a miešaného bobuľového ovocia sú vhodné pre deti od 3 rokov a dospelých.

Omega-3 mastné kyseliny EPA a DHA pochádzajú z oleja rýb žijúcich v čistých vodách studených morí. Mastné kyseliny sú základnými stavebnými zložkami tukov a olej ov. Niektoré mastné kyseliny sa považujú za "esenciálne", pretože ľudské telo si ich nedokáže vytvoriť a musia sa získavať z vonkajších zdrojov. Omega-3 sú jedným z typov esenciálnych mastných kyselín (EFA).

Medzi omega-3 patrí kyselina eikosapentaenová (EPA), kyselina dokosahexaenová (DHA) a kyselina alfalinolénová (ALA). EPA a DHA sú jediné es enciálne mastné kyseliny, ktoré sa prirodzene vyskytujú v rybom oleji zo studených vôd, ktorý je vynikajúcim zdrojom omega-3 mastných kyselín. Esenciálne mastné kyseliny sú stavebnou a funkčnou súčasťou všetkých bunkových membrán. Omega-3 mastná kyselina EPA sa metabolizuje za vzniku eikosanoidov, ktoré regulujú delenie a rast buniek, zrážanie krvi, činnosť svalov, vylučovanie tráviacich štiav a hormónov a ovplyvňujú aj správanie a náladu.


DHA je ďalšia omega-3 mastná kyselina, ktorá sa nachádza najmä v centrálnom nervovom systéme a je dôležitou stavebnou zložkou bunkových membrán v mozgu a nervoch. DHA sa nachádza aj v sietnici oka, preto je mimoriadne dôležité, aby telo dostávalo dostatočné množstvo omega-3 mastných kyselín, a to nielen na zabezpečenie správneho fungovania týchto biologických procesov, ale aj pre mnohé zdravotné výhody spojené s omega-3 mastnými kyselinami.

Výrobok je doplnený o vitamín D, ktorý prispieva k zdravej imunite.

Nedostatok omega-3 mastných kyselín sa spája s únavou, kardiovaskulárnymi problémami, zlou pamäťou, výkyvmi nálad či depresiami a suchou pokožkou. 
 
 
 
 
 
 
 

Balenie

90 želatínových pastiliek

Dávkovanie

Dospelí a deti od 3 rokov: Užívajte 3 želatínové pastilky denne.

Zloženie

Každá želatínová pastilka obsahuje:
Rybí olej (sardinky, ančovičky) ... 75 mg
Poskytuje 40 mg omega-3 mastných kyselín, z toho:
Kyselina eikozapentaénová (EPA) ...6 mg
Kyselina dokozahexaénová (DHA) ...34 mg
Vitamín D3 (cholekalciferol) ... 3,3 μg/133 IU
66% referenčnej výživovej hodnoty

Ďalej obsahuje: Glukózový sirup, sacharóza (sladidlá); pektín (želírujúca látka); prírodné príchute (citrón, pomaranč, zmes bobuľového ovocia, banán, čerešňa); kyselina citrónová, citrát sodný (ochucovadlá); prírodné farbivá (koncentrovaná šťava z čiernej mrkvy, annatto); karnaubský vosk, rastlinný olej (povlakové látky)

Upozornenie

Uchovávajte pri teplote od 15 do 25 °C, mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Nepoužívajte ako náhradu rozmanitej stravy.

Jamieson Omega-3 Gummies želatínové pastilky 90 pas.

Kód: 064642096302, Značka: Jamieson

14,20 €


Hodnotenie

Máte otázku?

Kontaktujte nás ohľadne produktu.


 

* Všetky položky formulára sú povinné

Ďakujeme za záujem.

Na Vašu otázku alebo komentár sa pokúsime sa čo najskôr reagovať.
Máte otázku?

Kontaktujte nás ohľadne produktu.


 

* Všetky položky formulára sú povinné

Ďakujeme za záujem.

Na Vašu otázku alebo komentár sa pokúsime sa čo najskôr reagovať.

Vrátiť sa na začiatok