Jamieson Neurosome Ľubovník bodkovaný 60 tbl.

Kód: 064642020499|Značka: Jamieson

Výživový doplnok

Výživový doplnok s obsahom extraktu z ľubovníka bodkovaného. Extrakt vňate ľubovníka bodkovaného prispieva k ochrane pred stresom a k potlačeniu úzkosti, nervozity a vyčerpania. Zlepšuje pocit duševnej pohody a rovnováhy, pomáha pri tráviacich ťažkostiach. Bez GMO, soli (NaCl), lepku, laktózy, umelých farbív, umelých príchutí a konzervantov.

Detailný popis

12,60 €

Skladom, odosielame ihneď

Skladom, odosielame ihneď

Počet kusov

Informácie o produkte

Balenie

60 tabliet

Dávkovanie

Dospelí: 1 tabletu denne. Pre dosiahnutie požadovaného účinku užívajte najmenej 1 týždeň. O užívaní dlhšom ako 18 týždňov sa poraďte s lekárom.

Zloženie

Každá tableta obsahuje:
Extrakt z ľubovníka bodkovaného (5:1) ..... 200 mg
(Hypericum perforatum, vňať) ekvivalent k 1 000 mg rastlinnej sušiny, štandardizované na 0,3 % hypericínu a 3 % hyperforínu.

Ďalej obsahuje: Celulóza, modifikovaná celulózová guma (nosiče); hydrogénfosforečnan vápenatý (protihrudkujúca látka); rastlinná kyselina stearová, rastlinný stearan horečnatý (povlakové látky); prírodná aróma (mätová príchuť), oxid kremičitý (vysušovadlo).

Upozornenie

Uchovávajte pri teplote od 15 do 25 °C, mimo dosahu detí. Vyhnite sa dlhodobému slneniu, ultrafialovému žiareniu (UV) alebo UV terapii. Poraďte sa s lekárom, ak ťažkosti pretrvávajú alebo sa zhoršujú, ak ste tehotná, dojčíte, ak užívate lieky proti úzkosti, záchvatom, antihistaminiká, bronchodilatanciá, svalové relaxanty a/alebo opiáty. Neužívajte, ak užívate lieky na riedenie krvi, imunosupresíva, antidepresíva (napr. inhibítory spätného vychytávania serotonínu – SSRI), lieky proti rakovine a HIV, kardiovaskulárne a/alebo antikoncepčné lieky. V prípade alergie alebo precitlivenosti prestaňte užívať. Ojedinele sa môžu vyskytnúť tráviace ťažkosti, nevoľnosť, nepokoj a/alebo bolesti hlavy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Nepoužívajte ako náhradu rozmanitej stravy.

Rozdelenie podľa zamerania

Rozdelenie podľa zloženia

Jamieson Neurosome Ľubovník bodkovaný 60 tbl.

Kód: 064642020499, Značka: Jamieson

12,60 €


Hodnotenie

Máte otázku?

Kontaktujte nás ohľadne produktu.


 

* Všetky položky formulára sú povinné

Ďakujeme za záujem.

Na Vašu otázku alebo komentár sa pokúsime sa čo najskôr reagovať.
Máte otázku?

Kontaktujte nás ohľadne produktu.


 

* Všetky položky formulára sú povinné

Ďakujeme za záujem.

Na Vašu otázku alebo komentár sa pokúsime sa čo najskôr reagovať.

Vrátiť sa na začiatok