Jamieson Multi Gummies želatínové pastilky pre ženy 130 pas.

Kód: 064642091628|Značka: Jamieson

Výživový doplnok

Komplex vitamínov a minerálov v želatínových pastilkách s prírodnou jahodovou príchuťou. Vitamín A podporuje zachovanie dobrého zraku. Vitamíny C a E prispievajú k ochrane buniek pred oxidačným stresom. Kyselina listová a niacín pomáhajú pri vyčerpaní a únave. Vitamín D udržiava zdravé kosti, svaly, zuby a správnu činnosť imunitného systému. Bez aspartámu, soli (NaCl), lepku, laktózy, umelých farbív, umelých aróm a konzervantov.

Detailný popis

16,80 €

Skladom, odosielame ihneď

Skladom, odosielame ihneď

Počet kusov

Novinka

Informácie o produkte

Doplňujúce informácie:

Zdravie ovplyvňuje mnoho faktorov. Vitamíny a minerály sú základné mikroživiny. Umožňujú nám viesť vitálny, aktívny a zdravý život. Ak si ich telo nedokáže vytvoriť samo, alebo ak si ich vytvorí v nedostatočnom množstve, musíme ich prijímať potravou. Mnohí ľudia z rôznych dôvodov prijímajú nedostatočné dávky živín. Vitamínový a minerálny doplnok môže dodať chýbajúce živiny v strave a môže znížiť riziko vzniku určitých zdravotných ťažkostí. Komplex vitamínov a minerálov v želatínových pastilkách s prírodnou jahodovou príchuťou. Vitamín A podporuje udržanie dobrého zraku. Vitamíny C a E pomáhajú chrániť bunky pred oxidačným stresom. Kyselina listová a niacín pomáhajú pri únave a vyčerpanosti. Vitamín D udržiava zdravé kosti, svaly, zuby a správne fungovanie imunitného systému. Rozvážny výber multivitamínu môže pomôcť udržať optimálne zdravie. Medzi uvedené faktory patrí nevyvážená strava s nedostatkom čerstvého ovocia, zeleniny a celozrnných výrobkov, nadmerná konzumácia spracovaných rafinovaných (nutrične chudobných) potravín, polotovarov, narušený tráviaci systém, nadmerný príjem soli, cukru, kofeínu a/alebo alkoholu, užívanie liekov na predpis, ktoré narúšajú vstrebávanie alebo účinnosť živín, a stresové faktory životného prostredia, ako je napríklad znečistenie. Okrem toho ľudia, ktorí pravidelne vynechávajú jedlá, jedia na cestách, sú v strese alebo držia prísne diéty, nedostávajú dôležité živiny. Multivitamín je kompletným zdrojom živín potrebných na podporu metabolických reakcií a umožňuje najlepšie využitie potravy na tvorbu energie, boj proti únave a odolávanie infekciám. Je to kombinácia základných vitamínov, minerálov a ďalších živín, ktoré sú zostavené pre ženy s vyššou záťažou a energetickými požiadavkami. Neobsahuje aspartám, lepok, laktózu, umelé farbivá, umelé arómy a konzervačné látky. 

Výhody produktu:

Produkt má vysoký obsah vápnika a kyseliny listovej. Vápnik je potrebný pre normálne zdravie kostí. Kyselina listová je dôležitá pre ženy v reprodukčnom veku a tiež pomáha znižovať mieru vyčerpania a únavy. Energiu dodávajú vitamíny skupiny B. Vitamíny A a C, selén a zinok prispievajú k správnemu fungovaniu imunitného systému. Zložky biotín a zinok prispievajú k udržaniu normálneho stavu vlasov a pokožky a tiež selén k zdravému stavu nechtov. Vitamín C prispieva k normálnej tvorbe kolagénu pre potreby pokožky.

Balenie

130 želatínových pastiliek

Dávkovanie

Dospelí: 1 želatínová pastilka denne s jedlom alebo sa poraďte s lekárom. Užite s časovým odstupom niekoľkých hodín pred alebo po užití iných výživových doplnkov alebo liekov.

Zloženie

Každá želatínová pastilka obsahuje:
Vitamín A (palmitát) ... 604,3 μg RAE/2 000 IU (75,54 % RVH*)
Vitamín B5 (pantotenát vápenatý) ... 5 mg (83,33 % RVH*)
Vitamín B6 (pyridoxín hydrochlorid) ... 2,5 mg (178,57 % RVH*)
Vitamín B12 (kyanokobalamín) ... 7,5 μg (300 % RVH*)
Vitamín C (kyselina L-askorbová) ... 37,5 mg (46,88 % RVH*)
Vitamín D3 (cholekalciferol) ... 5 μg/200 IU (100 % RVH*)
Vitamín E (D-alfa-tokoferylacetát) ... 6,9 mg AT/15 IU (57,5% RVH*)
Biotín ... 250 μg (500 % RVH*)
Cholín (bitartrát) ...30 μg
Kyselina listová ... 200 μg (100 % RVH*)
Inozitol ... 20 μg
Jód (jodid draselný) ...75 μg (50 % RVH*)
Selén (z kvasníc) ... 55 μg (100 % RVH*)
Zinok (citrát) ... 2,5 mg (25 % RVH*)
*RVH – referenčná výživová hodnota

Ďalej obsahuje: Glukózový sirup, sacharóza, koncentrát z jablkovej šťavy (sladidlá); pektín (želírujúca látka); kyselina citrónová, citrát sodný (stabilizátory); prírodné arómy (jahoda, zmiešané bobuľové ovocie), karnaubský vosk, rastlinný olej (zvlhčovadlá); antokyány (prírodné farbivo)

Upozornenie

Konzultujte užívanie s lekárom, ak ste v minulosti prekonali nemelanómovú rakovinu kože. Uchovávajte pri teplote od 15 do 25 °C, mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Nepoužívajte ako náhradu rozmanitej stravy.

Rozdelenie podľa zamerania

Rozdelenie podľa zloženia

Jamieson Multi Gummies želatínové pastilky pre ženy 130 pas.

Kód: 064642091628, Značka: Jamieson

16,80 €


Hodnotenie

Máte otázku?

Kontaktujte nás ohľadne produktu.


 

* Všetky položky formulára sú povinné

Ďakujeme za záujem.

Na Vašu otázku alebo komentár sa pokúsime sa čo najskôr reagovať.
Máte otázku?

Kontaktujte nás ohľadne produktu.


 

* Všetky položky formulára sú povinné

Ďakujeme za záujem.

Na Vašu otázku alebo komentár sa pokúsime sa čo najskôr reagovať.

Vrátiť sa na začiatok