Jamieson Melatonín 1mg sprej 58ml – 125 dávok

Kód: 064642078612|Značka: Jamieson

Výživový doplnok

Sprej na orálne použitie, rýchly účinok, prírodná mätová príchuť.

Melatonín 1 mg sprej. Melatonín prispieva k skráteniu času potrebného na zaspanie. Priaznivý účinok sa dosiahne pri konzumácii aspoň 1 mg melatonínu tesne pred spaním. Melatonín prispieva k zmierneniu únavy po dlhej ceste lietadlom do iného časového pásma (jet lag). Priaznivý účinok sa dosiahne pri konzumácii aspoň 0,5 mg melatonínu tesne pred časom spania v prvý deň cesty a niekoľko nasledujúcich dní po príchode na miesto.

Detailný popis

10,60 €

Skladom, odosielame ihneď

Skladom, odosielame ihneď

Počet kusov

Informácie o produkte

Balenie

58 ml

Dávkovanie

dospelí: pred použitím dôkladne potraste. Sprej vstreknite priamo do úst 1× denne tesne pred spaním. Neriaďte vozidlá a neobsluhujte stroje 5 hodín po užití melatonínu. O užívaní dlhšom ako 1 mesiac sa poraďte s lekárom.

Zloženie

1 dávka spreja obsahuje:

Melatonín ....... 1 mg

Ďalej obsahuje: purifikovaná voda, glycerol (nosiče); prírodná príchuť mätová, koncentrovaný jablkový džús (zvýrazňovač chuti), xantánová guma (želírujúca látka), kyselina citrónová (regulátor kyslosti), sorban draselný (aróma), glykozidy steviolu (sladidlo).

Upozornenie

Nevhodné pre tehotné, dojčiace ženy a malé deti. Neužívajte súčasne s alkoholom, inými liekmi alebo výživovými doplnkami so sedatívnym účinkom. Poraďte sa s lekárom, ak nespavosť pretrváva nepretržite dlhšie ako 1 mesiac (chronická nespavosť). Poraďte sa o užívaní výživového doplnku s lekárom, ak užívate steroidy, antikoagulanciá, antikonvulzíva, lieky na krvný tlak, imunosupresíva, sedatíva, hypnotiká alebo psychotropné lieky, ak trpíte ochorením srdcovocievneho systému, chronickým ochorením obličiek, imunitného systému alebo pečene, depresiou alebo súvisiacim ochorením, astmou, diabetes alebo hypoglykémiou, hormonálnymi alebo záchvatovými poruchami alebo migrénami. Prerušte užívanie pri výskyte alergických reakcií, bolestí hlavy, zmätenosti alebo nevoľnosti. Uchovávajte pri teplote 15–25 °C, mimo dosahu malých detí. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy.

Jamieson Melatonín 1mg sprej 58ml – 125 dávok

Kód: 064642078612, Značka: Jamieson

10,60 €


Hodnotenie

Máte otázku?

Kontaktujte nás ohľadne produktu.


 

* Všetky položky formulára sú povinné

Ďakujeme za záujem.

Na Vašu otázku alebo komentár sa pokúsime sa čo najskôr reagovať.
Máte otázku?

Kontaktujte nás ohľadne produktu.


 

* Všetky položky formulára sú povinné

Ďakujeme za záujem.

Na Vašu otázku alebo komentár sa pokúsime sa čo najskôr reagovať.

Vrátiť sa na začiatok