banner jamieson clanok superbrands 2018
banner jamieson clanok superbrands 2 Pečať Superbrands získajú len značky s výnimočnou povesťou – zákazníci si s nimi vždy spájajú významné hodnoty a majú k nim osobný vzťah.
« späť

Jamieson získal ocenenie expertov Slovak Superbrands 2018!

16.05.2018

Tlačiť

Komisia expertov Brand Council, programu Slovak Superbrands udelila cenu Slovak Superbrands Award 2018 spoločnosti INTERPHARM Slovakia, a.s., ako výhradnému distribútorovi kanadských prírodných vitamínov zn. Jamieson. Prestížna súťaž s medzinárodnou tradíciou vyberá každoročne najlepšie spoločnosti na trhu.

Superbrands je najuznávanejšou nezávislou globálnou autoritou v oblasti hodnotenia a oceňovania obchodných značiek. Titul Superbrands je znakom špeciálneho postavenia a uznania vynikajúcej pozície značky na lokálnom trhu. Pečať Superbrands získajú len značky s výnimočnou povesťou – zákazníci si s nimi vždy spájajú významné hodnoty a majú k nim osobný vzťah.

Ocenenie Superbrands pre daný rok získa len značka, ktorá obstojí vo viackolovom výberovom procese, do ktorého sa zapájajú poprední a významní profesionáli z oblasti biznisu, komunikácie, marketingu a médií. Ďalším krokom je spotrebiteľský prieskum, jeden z najdôležitejších prvkov výberového konania, v rámci ktorého agentúra GfK na základe známosti a obľuby vyberie semifinalistov. Konečné slovo pri udeľovaní titulov v danom roku má odborná komisia Brand Council.

Ďakujeme všetkým našim zákazníkom za podporu nášho spoločného úsilia „na zelenej ceste za zdravím!“

Vaša dôvera je naším záväzkom.

Team Jamieson Slovakia