Jamieson Jablčný ocot s chrómom 60 pas.

4.9 / 5.0 49 Hodnotení

Kód: 064642095626|Značka: Jamieson

Výživový doplnok

Unikátna kombinácia jablčného octu s chrómom v želatínových pastilkách s lahodnou jablkovou príchuťou prispieva k správnemu metabolizmu výživných látok a k udržaniu normálnej hladiny glukózy v krvi, čím tiež ovplyvňuje nadmernú chuť do jedla. Bez obsahu soli, lepku a laktózy, je vhodný aj pre osoby s laktózovou intoleranciou, celiatikov a vegetariánov.

Detailný popis

15,20 €

Skladom, odosielame ihneď

Skladom, odosielame ihneď

Počet kusov

Novinka

Informácie o produkte

Doplňujúce informácie:

Jamieson Jablčný ocot s chrómom Gummies je výživový doplnok s kombináciou jablčného octu a chrómu vo forme želatínových pastiliek s lahodnou jablkovou príchuťou.

Chróm je stopový minerál, ktorý zohráva úlohu pri normálnej funkcii inzulínu. Trojmocný chróm sa nachádza v biologických systémoch a tvorí komplexy s nukleovými kyselinami a bielkovinami. Táto forma molekulárne spojená s aminokyselinou je využitelná pre človeka vo výživovom doplnku. 

Chrómové doplnky sa často používajú na zlepšenie hladiny cukru v krvi pri cukrovke, pomáhajú pri metabolickom syndróme a syndróme polycystických vaječníkov, kontrolujú hmotnosť a zvyšujú svalovú hmotu. Hoci presný mechanizmus účinku nie je známy, predpokladá sa, že Cr3+ je kofaktorom oligopeptidu nazývaného chromodulín. Chromodulín je schopný potencovať účinok inzulínu, čím zlepšuje citlivosť tkanív na inzulín a uľahčuje transport glukózy do buniek.

Výskum naznačuje, že suplementácia chrómom má priaznivý vplyv na kontrolu glykémie u pacientov s diabetom a môže byť dobrou voľbou na použitie spolu s liekmi na cukrovku pre pacientov s diabetom II. typu.

Inzulínová rezistencia v prítomnosti metabolického syndrómu, ako aj bez neho, výrazne zvyšuje riziko kardiovaskulárnych ochorení. Inzulínová rezistencia je prítomná pri dvoch závažných zdravotných problémoch žien syndróme polycystických vaječníkov (PCOS) a gestačnom diabete. Viaceré štúdie preukázali, že doplnky chrómu zvyšujú metabolický účinok inzulínu a znižujú niektoré rizikové faktory kardiovaskulárnych ochorení, najmä u osôb s nadváhou.

Balenie

60 želatínových pastiliek

Dávkovanie

Dospelí: 1 želatínová pastilka denne pred alebo s jedlom, prípadne sa poraďte s lekárom.

Zloženie

Každá želatínová pastilka obsahuje:
Jablčný ocot (Malus pumila, plod) ... 500 mg
štandardizovaný na 5% kyselinu octovú
Chróm (z kvasníc) ... 150 μg
(375 % referenčnej výživovej hodnoty)

Ďalej obsahuje: glukózový sirup, sacharóza (sladidlá); pektín, citrát sodný (stabilizátory); prírodná jablková príchuť, kyselina citrónová (zvýrazňovače chuti); karnaubský vosk, rastlinný olej (protihrudkujúce látky); koncentrát zo šťavy z čiernej mrkvy (prírodné farbivo)

Upozornenie

Konzultujte s lekárom, ak ste tehotná, dojčíte alebo máte diabetes. Pri výskyte tráviacich ťažkostí, prestaňte užívať. Uchovávajte pri teplote od 15 do 25 °C, mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Nepoužívajte ako náhradu rozmanitej stravy.

Rozdelenie podľa zamerania

Rozdelenie podľa zloženia


Search keywords
gummies

Jamieson Jablčný ocot s chrómom 60 pas.

Kód: 064642095626, Značka: Jamieson

15,20 €


Hodnotenie

Máte otázku?

Kontaktujte nás ohľadne produktu.


 

* Všetky položky formulára sú povinné

Ďakujeme za záujem.

Na Vašu otázku alebo komentár sa pokúsime sa čo najskôr reagovať.
Máte otázku?

Kontaktujte nás ohľadne produktu.


 

* Všetky položky formulára sú povinné

Ďakujeme za záujem.

Na Vašu otázku alebo komentár sa pokúsime sa čo najskôr reagovať.

Vrátiť sa na začiatok