Jamieson Omega-3 Select 200cps.

Kód: 064642062321|Značka: Jamieson

Výživový doplnok

Obsahuje esenciálne mastné kyseliny získané z jedinečných prírodných zdrojov zo sardel, sardiniek a makrel. DHA prispieva k správnej činnosti mozgu a k dobrému zraku. EPA a DHA podporujú optimálnu činnosť srdca a vplývajú na správny pomer LDL a HDL cholesterolu a pôsobia dlhodobo protizápalovo. (Priaznivý účinok sa dosiahne pri dennom príjme 250 mg EPA a DHA.)

Detailný popis

27,00 €

Skladom, odosielame ihneď

Skladom, odosielame ihneď

Počet kusov

Top

Informácie o produkte

Doplňujúce informácie

Obsahuje esenciálne mastné kyseliny získané z jedinečných prírodných zdrojov. Mastné kyseliny sú základnými stavebnými zložkami tukov a olejov. Niektoré mastné kyseliny sa považujú za "esenciálne", pretože ľudské telo si ich nedokáže vytvoriť a musia sa získavať z vonkajších zdrojov. Omega-3 sú jedným z typov esenciálnych mastných kyselín (EFA). Medzi omega-3 patrí kyselina eikosapentaenová (EPA), kyselina dokosahexaenová (DHA) a kyselina alfa-linolénová (ALA).

EPA a DHA sú jediné esenciálne mastné kyseliny, ktoré sa prirodzene vyskytujú v rybom oleji zo studených vôd, ktorý je vynikajúcim zdrojom omega-3 mastných kyselín. Esenciálne mastné kyseliny sú stavebnou a funkčnou súčasťou všetkých bunkových membrán. Omega-3 mastná kyselina EPA sa metabolizuje za vzniku eikosanoidov, ktoré regulujú delenie a rast buniek, zrážanie krvi, činnosť svalov, vylučovanie tráviacich štiav a hormónov a ovplyvňujú aj správanie a náladu. DHA je ďalšia omega-3 mastná kyselina, ktorá sa nachádza najmä v centrálnom nervovom systéme a je dôležitou stavebnou zložkou bunkových membrán v mozgu a nervoch. DHA sa nachádza aj v sietnici oka, preto je mimoriadne dôležité, aby telo dostávalo dostatočné množstvo omega-3 mastných kyselín, a to nielen na zabezpečenie správneho fungovania týchto biologických procesov, ale aj pre mnohé zdravotné výhody spojené s omega-3 mastnými kyselinami.

Nedostatok omega-3 mastných kyselín sa spája s únavou, kardiovaskulárnymi problémami, zlou pamäťou, zmenami nálad alebo depresiami a suchou pokožkou.

Balenie

200 kapsúl

Dávkovanie

dospelí 2 kapsuly denne

 

Zloženie

Každá kapsula obsahuje:
Rybí olej (zo sardel; môže obsahovať aj olej zo sardiniek a makrel) ... 1 000 mg
Omega-3 mastné kyseliny (esterifikovaná forma) ... 500 mg
z toho: EPA – kyselina eikozapentaénová (etylester) ... 300 mg
DHA – kyselina dokozahexaénová (etylester) ... 200 mg
Získané z 1 000 mg čistého molekulárne destilovaného oleja zo sardiniek a sardel.
Ďalej obsahuje: želatína (želírujúca látka), glycerol (emulgátor).

Upozornenie

Uchovávajte pri teplote 15–25 °C, mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Nepoužívajte ako náhradu rozmanitej stravy.


Rozdelenie podľa zloženia

Diétne obmedzenia

Jamieson Omega-3 Select 200cps.

Kód: 064642062321, Značka: Jamieson

27,00 €


Hodnotenie

Máte otázku?

Kontaktujte nás ohľadne produktu.


 

* Všetky položky formulára sú povinné

Ďakujeme za záujem.

Na Vašu otázku alebo komentár sa pokúsime sa čo najskôr reagovať.
Máte otázku?

Kontaktujte nás ohľadne produktu.


 

* Všetky položky formulára sú povinné

Ďakujeme za záujem.

Na Vašu otázku alebo komentár sa pokúsime sa čo najskôr reagovať.

Vrátiť sa na začiatok