Jamieson Omega-3 Complete 80cps.

Kód: 064642025463|Značka: Jamieson

Výživový doplnok

Obsahuje unikátne esenciálne mastné kyseliny z jedinečných prírodných zdrojov získaných zo sardel a tuniaka vo zvlášť extra silnej a účinnej dávke. DHA prispieva k správnej činnosti mozgu a k dobrému zraku. EPA a DHA podporujú optimálnu činnosť srdca a vplývajú na správny pomer LDL a HDL cholesterolu a pôsobia dlhodobo protizápalovo. (Priaznivý účinok sa dosiahne pri dennom príjme 250 mg EPA a DHA.)

Detailný popis

10,87 €

Skladom, odosielame ihneď

Skladom, odosielame ihneď

Počet kusov

Informácie o produkte

Doplňujúce informácie

Obsahuje unikátne esenciálne mastné kyseliny z jedinečných prírodných zdrojov pochádzajúcich zo sardelí a tuniaka v mimoriadne silnej dávke. Mastné kyseliny sú základnými stavebnými zložkami tukov a olejov. Niektoré mastné kyseliny sa považujú za "esenciálne", pretože ľudské telo si ich nedokáže vytvoriť a musia sa získavať z vonkajších zdrojov. Omega-3 sú jedným z typov esenciálnych mastných kyselín (EFA). Medzi omega-3 patrí kyselina eikosapentaenová (EPA), kyselina dokozahexaenová (DHA) a kyselina alfalinolénová (ALA).

EPA a DHA sú jediné esenciálne mastné kyseliny, ktoré sa prirodzene vyskytujú v rybom tuku zo studených vôd, ktorý je vynikajúcim zdrojom omega-3 mastných kyselín. Esenciálne mastné kyseliny sú stavebnou a funkčnou súčasťou všetkých bunkových membrán. Omega-3 mastná kyselina EPA sa metabolizuje za vzniku eikosanoidov, ktoré regulujú delenie a rast buniek, zrážanie krvi, činnosť svalov, vylučovanie tráviacich štiav a hormónov a ovplyvňujú aj správanie a náladu. DHA je ďalšia omega-3 mastná kyselina, ktorá sa nachádza najmä v centrálnom nervovom systéme a je dôležitou stavebnou zložkou bunkových membrán v mozgu a nervoch. DHA sa nachádza aj v sietnici oka, preto je mimoriadne dôležité, aby telo dostávalo dostatočné množstvo omega-3 mastných kyselín, a to nielen na zabezpečenie správneho fungovania týchto biologických procesov, ale aj pre mnohé zdravotné výhody spojené s omega-3 mastnými kyselinami.

Nedostatok, omega-3 mastných kyselín sa spája s únavou, kardiovaskulárnymi problémami, zlou pamäťou, zmenami nálad alebo depresiami a suchou pokožkou. 

Pre tieto výhody je vhodné užívať Jamieson omega-3 complete so správnym pomerom esenciálnych mastných kyselín.

Balenie

80 kapsúl

Dávkovanie

dospelí 2 kapsuly denne

Zloženie

Každá kapsula obsahuje:
Rybí olej (zo sardel) ... 1 000 mg
Omega 3 mastné kyseliny ... 600 mg
Z toho EPA (Kyselina eikozapentaénová) ... 400 mg
DHA (Kyselina dokozahexaénová) ... 200 mg
Získané z 1 000 mg čistého molekulárne destilovaného oleja zo sardel.
Ďalej obsahuje: želatína (želírujúca látka), glycerol (emulgátor)

Upozornenie

Uchovávajte pri teplote 15 – 25 °C, mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Nepoužívajte ako náhradu rozmanitej stravy.


Rozdelenie podľa zloženia

Diétne obmedzenia

Jamieson Omega-3 Complete 80cps.

Kód: 064642025463, Značka: Jamieson

10,87 €


Hodnotenie

Máte otázku?

Kontaktujte nás ohľadne produktu.


 

* Všetky položky formulára sú povinné

Ďakujeme za záujem.

Na Vašu otázku alebo komentár sa pokúsime sa čo najskôr reagovať.
Máte otázku?

Kontaktujte nás ohľadne produktu.


 

* Všetky položky formulára sú povinné

Ďakujeme za záujem.

Na Vašu otázku alebo komentár sa pokúsime sa čo najskôr reagovať.

Vrátiť sa na začiatok