Jamieson Vitamíny B6, B12 a kyselina listová 110tbl.

Kód: 064642053268|Značka: Jamieson

Výživový doplnok

Antihomocysteínová formula. Vitamín B6 a kyselina listová prispievajú k aktívnej látkovej premene homocysteínu, vitamín B12 pôsobí na rast červených krviniek a na podporu imunitného systému. Kyselina listová sa zúčastňuje tvorby krvi, na zabezpečovaní psychickej rovnováhy a optimálnom budovaní imunitného systému.

Detailný popis

6,12 € 6,80 € ušetríte 0,68 € (10%)

Skladom, odosielame ihneď

Skladom, odosielame ihneď

Počet kusov

AKCIA

Informácie o produkte

Doplňujúce informácie

Vitamíny skupiny B sa nachádzajú v pomerne širokom spektre potravín a ľahko sa strácajú alebo ničia počas skladovania, umývania, prípravy a varenia. Okrem toho sa väčšina týchto vitamínov odstraňuje počas procesu rafinácie obilnín a obilných výrobkov. Vitamíny skupiny B sú rozpustné vo vode a telo ich neukladá. Preto je potrebný ich denný príjem. Počas obdobia zvýšenej fyzickej alebo psychickej záťaže môžu vitamíny skupiny B zvýšiť hladinu energie a prispieť k správnemu fungovaniu nervového systému tým, že pôsobia proti úzkosti, depresii, podráždenosti a nervozite. 

Homocysteín je aminokyselina, ktorá sa nachádza v krvi a môže sa hromadiť na stenách tepien, čo môže viesť k riziku kardiovaskulárnych ochorení a mŕtvice Anti-homocysteín komplex je kombinácia vitamínov B6, B12 a kyseliny listovej, špeciálne navrhnutá na podporu zdravia srdca a imunity. Jeho synergické pôsobenie znižuje nadmernú hladinu homocysteínu v krvi, čím pozitívne ovplyvňuje zdravie kardiovaskulárneho systému. Vedci zistili, že pomáha znižovať riziko ischemickej choroby srdca, infarktu myokardu, hypertenzie, rakoviny, predčasného potratu a porúch nervového vývoja. Je tiež účinný pri prevencii neurodegenerácie a demencie a pri zlepšovaní autistických porúch.

Kyselina listová je dôležitým vitamínom v tehotenstve. Klinické štúdie preukázali, že sa podieľa na regulácii vývoja embrya a plodu a môže pomôcť predchádzať vrodeným neurologickým poruchám.

Nedostatok vitamínu B12 môže viesť k neuropatii, ktorá zahŕňa degeneráciu nervových vlákien a nezvratné neurologické poškodenie. Vitamín B12 pôsobí ako koenzým pri syntéze DNA, čím podporuje rast a vývoj buniek.

Vitamín B6 je dôležitý aj pri udržiavaní hormonálnej rovnováhy, funkcii imunitného systému, udržiavaní zdravej pokožky, zmierňovaní príznakov PMS, pri tvorbe energie a odolnosti voči stresu. Ovplyvňuje duševné aj fyzické zdravie. Pyridoxín je dôležitý pri tvorbe kyseliny chlorovodíkovej a pri vstrebávaní tukov a bielkovín.

 

Výhody produktu

  • Podporuje zdravý kardiovaskulárny systém reguláciou a znižovaním hladiny homocysteínu v krvi
  • Faktor na udržanie pevného zdravia
  • Pomáha telu metabolizovať sacharidy, tuky a bielkoviny
  • Podporuje tvorbu tkanív
  • Podporuje tvorbu červených krviniek
  • Pomáha znižovať riziko defektov neurálnej trubice plodu (ak sa užíva pred otehotnením a na začiatku tehotenstva)

Balenie

110 tbl

Dávkovanie

dospelí 1 tableta obdeň.

Zloženie

Každá tableta obsahuje:
Vitamín B6 (Pyridoxín hydrochlorid) 75 mg (5357 %*)
Vitamín B12 (Kyanokobalamín) 150 μg (6000 %*)
Kyselina listová 800 μg (400 %*)
*Odporúčanej dennej dávky vo výživových doplnkoch
Ďalej obsahuje: Celulóza, modifikovaná celulózová guma (povlakové látky); rastlinná kyselina stearová, rastlinný stearan horečnatý, oxid kremičitý (nosiče); hydrogénfosforečnan vápenatý (protihrudkujúca látka)

Upozornenie

Uchovávajte pri teplote 15–25 °C, mimo dosah detí. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Nepoužívajte ako náhradu rozmanitej stravy.

Rozdelenie podľa zamerania

Rozdelenie podľa zloženia

Jamieson Vitamíny B6, B12 a kyselina listová 110tbl.

Kód: 064642053268, Značka: Jamieson

6,12 € 6,80 € ušetríte 0,68 € (10%)


Hodnotenie

Máte otázku?

Kontaktujte nás ohľadne produktu.


 

* Všetky položky formulára sú povinné

Ďakujeme za záujem.

Na Vašu otázku alebo komentár sa pokúsime sa čo najskôr reagovať.
Máte otázku?

Kontaktujte nás ohľadne produktu.


 

* Všetky položky formulára sú povinné

Ďakujeme za záujem.

Na Vašu otázku alebo komentár sa pokúsime sa čo najskôr reagovať.

Vrátiť sa na začiatok