Jamieson Vápnik, horčík so zinkom 200tbl.

Kód: 064642029027|Značka: Jamieson

Výživový doplnok s obsahom minerálov

Vápnik je potrebný na zdravý rast a udržanie zdravých kostí a zubov, podporuje zdravú regeneráciu a činnosť svalov. Horčík pomáha odstraňovať únavu a vyčerpanie, priaznivo ovplyvňuje psychickú rovnováhu a optimálnu činnosť nervového systému a správne svalové napätie. Zinok prispieva k podpore imunitného systému, k správnej reprodukčnej činnosti a k udržiavaniu zdravých kostí, vlasov, nechtov a zdravej pokožky.

Detailný popis

14,20 €

Skladom, odosielame ihneď

Skladom, odosielame ihneď

Počet kusov

Informácie o produkte

Doplňujúce informácie

 

Vápnik, horčík a zinok v tele spolupracujú a podporujú vzájomné vstrebávanie a využitie. Vápnik a horčík sú základnými faktormi pri budovaní a udržiavaní zdravých kostí, ale zohrávajú aj dôležitú úlohu pri sťahovaní a uvoľňovaní svalov vrátane srdcového svalu.


 Spoločne ovplyvňujú optimálne svalové napätie v cievach. Vápnik v krvi má veľa dôležitých funkcií: prenos živín cez bunkovú membránu, účasť na syntéze hormónov a enzýmov potrebných na trávenie a metabolizmus, tiež prenos informácií nervovými bunkami. Vápnik zmierňuje dráždivé účinky žlčových kyselín a mastných kyselín na hrubé črevo, čím znižuje aj riziko vzniku rakoviny. Príjem vápnika a zdravá strava s pravidelným pohybom môžu znížiť riziko vzniku osteoporózy. Ďalšie výskumy naznačujú, že vápnik pomáha zmierňovať príznaky predmenštruačného syndrómu, pálenia záhy a nespavosti.

Zinok má antivírusové účinky a ovplyvňuje imunitné reakcie. Zinok je antioxidant, dôležitý minerál, súčasť inzulínu, dôležitý v spojení s rastovými hormónmi, testosterónom, estrogénom a ďalšími hormónmi. Zinok je nevyhnutný pre syntézu bielkovín, hojenie rán, svalovú kontrakciu, stabilitu krvi. Je nevyhnutný pre vývoj pohlavných orgánov, funkciu prostaty a mužských pohlavných orgánov. Zinok je dôležitý pre správnu funkciu tkanív, napomáha tráveniu a eliminuje voľné radikály v krvnom obehu.

Horčík pomáha odstraňovať únavu a vyčerpanie, priaznivo ovplyvňuje psychickú rovnováhu a optimálnu činnosť nervového systému a správne svalové napätie. 

Jamieson Calcium Magnesium so zinkom je vyrobený z prírodných zdrojov a je farmaceuticky testovaný, aby sa zaručila účinnosť a absolútna klinická čistota.

Výhody prípravku: udržuje zdravé kosti a zuby, tvorbu tkanív, udržuje správnu funkciu svalov, udržuje zdravú pokožku, chráni pred osteoporózou - znižuje riziko zlomenín, pomáha pri znižovaní krvného tlaku, zmierňuje príznaky predmenštruačného syndrómu, podporuje zdravie prostaty a hrubého čreva podporuje správnu funkciu imunitného systému.  

Balenie

200 tabliet

Dávkovanie

dospelí: 1 (až 3) tablety denne s jedlom alebo sa poraďte s lekárom. Užite s časovým odstupom niekoľkých hodín pred alebo po užití iných liekov a / alebo výživových doplnkov.

Zloženie

Každá tableta obsahuje:
Vápnik – elementárny ..... 333 mg (41,63 % RVH*)
(komplex uhličitanu, citranu, jablčnanu, jantáranu)
Horčík – elementárny ..... 167 mg (44,5 % RVH*)
(komplex oxidu, citranu, jablčnanu, jantáranu)
Zinok – elementárny (glukónan zinku) ..... 17 mg (166 % RVH*)
*RVH – referenčná výživová hodnota

Ďalej obsahuje: kremičitan horečnatý (protihrudkujúca látka), rozpustná celulóza; modifikovaná celulózová guma (nosiče); rastlinný stearan horečnatý (stabilizátor); trietylcitrát, karnaubský vosk (povlakové látky).

Upozornenie

Nevhodné pre deti. Ak ste tehotná alebo dojčíte, poraďte sa s lekárom. V ojedinelých prípadoch sa môže vyskytnúť hnačka. Užívanie zinku môže zapríčiniť deficienciu medi. Skladujte pri teplote 15–25 °C, mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Nepoužívajte ako náhradu rozmanitej stravy.

Rozdelenie podľa zamerania

Rozdelenie podľa zloženia


Search keywords
horčík, magnézium, magnesium

Jamieson Vápnik, horčík so zinkom 200tbl.

Kód: 064642029027, Značka: Jamieson

14,20 €


Hodnotenie

Máte otázku?

Kontaktujte nás ohľadne produktu.


 

* Všetky položky formulára sú povinné

Ďakujeme za záujem.

Na Vašu otázku alebo komentár sa pokúsime sa čo najskôr reagovať.
Máte otázku?

Kontaktujte nás ohľadne produktu.


 

* Všetky položky formulára sú povinné

Ďakujeme za záujem.

Na Vašu otázku alebo komentár sa pokúsime sa čo najskôr reagovať.

Vrátiť sa na začiatok