Jamieson Vápnik, horčík so zinkom 120tbl.

Kód: 064642022677|Značka: Jamieson

Výživový doplnok s obsahom minerálov

Vápnik je potrebný na zdravý rast a udržanie zdravých kostí a zubov, podporuje zdravú regeneráciu a činnosť svalov. Horčík pomáha odstraňovať únavu a vyčerpanie, priaznivo ovplyvňuje psychickú rovnováhu a optimálnu činnosť nervového systému a správne svalové napätie. Zinok prispieva k podpore imunitného systému, k správnej reprodukčnej činnosti a k udržiavaniu zdravých kostí, vlasov, nechtov a zdravej pokožky.

Detailný popis

9,80 €

Skladom, odosielame ihneď

Skladom, odosielame ihneď

Počet kusov

Informácie o produkte

Doplňujúce informácie

 

Vápnik, horčík a zinok v tele spolupracujú a podporujú vzájomné vstrebávanie a využitie. Vápnik a horčík sú základnými faktormi pri budovaní a udržiavaní zdravých kostí, ale zohrávajú aj dôležitú úlohu pri sťahovaní a uvoľňovaní svalov vrátane srdcového svalu.

 Spoločne ovplyvňujú optimálne svalové napätie v cievach. Vápnik v krvi má veľa dôležitých funkcií: prenos živín cez bunkovú membránu, účasť na syntéze hormónov a enzýmov potrebných na trávenie a metabolizmus, tiež prenos informácií nervovými bunkami. Vápnik zmierňuje dráždivé účinky žlčových kyselín a mastných kyselín na hrubé črevo, čím znižuje aj riziko vzniku rakoviny. Príjem vápnika a zdravá strava s pravidelným pohybom môžu znížiť riziko vzniku osteoporózy. Ďalšie výskumy naznačujú, že vápnik pomáha zmierňovať príznaky predmenštruačného syndrómu, pálenia záhy a nespavosti.

Zinok má antivírusové účinky a ovplyvňuje imunitné reakcie. Zinok je antioxidant, dôležitý minerál, súčasť inzulínu, dôležitý v spojení s rastovými hormónmi, testosterónom, estrogénom a ďalšími hormónmi. Zinok je nevyhnutný pre syntézu bielkovín, hojenie rán, svalovú kontrakciu, stabilitu krvi. Je nevyhnutný pre vývoj pohlavných orgánov, funkciu prostaty a mužských pohlavných orgánov. Zinok je dôležitý pre správnu funkciu tkanív, napomáha tráveniu a eliminuje voľné radikály v krvnom obehu.

Horčík pomáha odstraňovať únavu a vyčerpanie, priaznivo ovplyvňuje psychickú rovnováhu a optimálnu činnosť nervového systému a správne svalové napätie. 

Jamieson Calcium Magnesium so zinkom je vyrobený z prírodných zdrojov a je farmaceuticky testovaný, aby sa zaručila účinnosť a absolútna klinická čistota.

Výhody prípravku: udržuje zdravé kosti a zuby, tvorbu tkanív, udržuje správnu funkciu svalov, udržuje zdravú pokožku, chráni pred osteoporózou - znižuje riziko zlomenín, pomáha pri znižovaní krvného tlaku, zmierňuje príznaky predmenštruačného syndrómu, podporuje zdravie prostaty a hrubého čreva podporuje správnu funkciu imunitného systému.  

Balenie

120 tabliet

Dávkovanie

dospelí: 1 (až 3) tablety denne s jedlom. Užite s časovým odstupom niekoľkých hodín pred alebo po užití iných liekov a prípravkov

Zloženie

Každá tableta obsahuje:
Vápnik 333mg (41,63 % RVH*)
(komplex uhličitanu, citranu, jablčnanu, fumaranu, jantáranu)
Horčík (magnézium) 167 mg (44,5 % RVH*)
(komplex oxidu, citranu, jablčnanu, fumaranu, jantáranu)
Zinok (glukónan zinku) 16,66 mg (166 % RVH*)
*Referenčná výživová hodnota

Ďalej obsahuje: mastenec (protihrudkujúca látka); hypromelóza, kroskarmelóza sodná (nosiče); rastlinný stearan horečnatý (stabilizátor); triethylcitrát, karnaubský vosk (povlakové látky).

Upozornenie

Nevhodné pre deti. Tehotné a dojčiace ženy by sa mali o užívaní prípravku poradiť s lekárom. V ojedinelých prípadoch sa môže vyskytnúť hnačka. Užívanie zinku môže zapríčiniť deficienciu medi. Skladujte pri teplote 15 °C– 25 °C, mimo dosah malých detí. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy.

Rozdelenie podľa zamerania

Rozdelenie podľa zloženia


Search keywords
horčík, magnézium, magnesium

Jamieson Vápnik, horčík so zinkom 120tbl.

Kód: 064642022677, Značka: Jamieson

9,80 €


Hodnotenie

Máte otázku?

Kontaktujte nás ohľadne produktu.


 

* Všetky položky formulára sú povinné

Ďakujeme za záujem.

Na Vašu otázku alebo komentár sa pokúsime sa čo najskôr reagovať.
Máte otázku?

Kontaktujte nás ohľadne produktu.


 

* Všetky položky formulára sú povinné

Ďakujeme za záujem.

Na Vašu otázku alebo komentár sa pokúsime sa čo najskôr reagovať.

Vrátiť sa na začiatok