Jamieson Vápnik, horčík s vitamínom D3 120tbl.

Kód: 064642027726|Značka: Jamieson

Výživový doplnok

Vápnik je potrebný pre zdravý rast a udržanie zdravých kostí a zubov. Horčík priaznivo ovplyvňuje činnosť nervového systému a svalov. Vitamín D prispieva k správnej činnosti imunity a svalov a zabraňuje odvápneniu kostí aj v staršom veku.

Detailný popis

9,80 €

Skladom, odosielame ihneď

Skladom, odosielame ihneď

Počet kusov

Informácie o produkte

Doplňujúce informácie

Vápnik a horčík sú základnými minerálmi a spolu s vitamínom D ktoré pomáhajú pri raste a udržiavaní zdravých kostí a zubov. Vápnik je živina, ktorej príjem je nevyhnutný počas celého života, najmä v období rastu detí a dospievania, aby sa vytvorila dostatočná kostná hmota. Väčšina vápnika aj horčíka v tele sa ukladá v kostiach a zuboch. Vápnik zmierňuje dráždivé účinky žlčových kyselín na hrubé črevo, čím znižuje riziko vzniku rakoviny. Vitamín D zvyšuje vstrebávanie vápnika. Vápnik a horčík majú dôležitú funkciu pri sťahovaní a uvoľňovaní svalov vrátane srdcového svalu. Preto sa predpokladá, že vápnik zohráva dôležitú úlohu pri znižovaní vysokého krvného tlaku. Príjem vápnika v kombinácii s dostatočným množstvom vitamínu D zdravou stravou a pravidelným cvičením môže znížiť riziko vzniku osteoporózy. Vápnik v krvi má mnoho dôležitých funkcií ako je, prenos živín cez bunkovú membránu, účasť na syntéze hormónov a enzýmov potrebných na trávenie a metabolizmus. Prenos informácií nervovými bunkami. Taktiež môže zmierniť príznaky predmenštruačného syndrómu, pálenia záhy a nespavosti.

Prínosy produktu: znižuje únavu, ovplyvňuje duševnú rovnováhu, udržuje zdravé srdce, silné kosti, podporuje správne fungovanie imunitného systému.

Balenie

120 tabliet

Dávkovanie

Dospelí: 1-3 tablety denne. Užívajte s časovým odstupom niekoľko hodín pred alebo po užití iných výživových doplnkov alebo liekov. 

Zloženie

Každá tableta obsahuje:
Vápnik 333 mg (41,63% RVH*)
(komplex uhličitanu, citranu, jablčnanu, fumaranu, jantáranu)
Horčík (magnézium) 167 mg (44,5% RVH*)
(komplex oxidu, citranu, jablčnanu, fumaranu, jantáranu)
Vitamín D3 (cholekalciferol) 5μg /200 IU (100% RVH*)
*RVH – referenčná výživová hodnota

Ďalej obsahuje: hypromelóza, kroskarmelóza sodná, trietylcitrát (stabilizátory); mastenec (protihrudkujúca látka); rastlinný stearan horecnatý, karnaubský vosk (povlakové látky).

BEZ GMO. BEZ lepku, laktózy, mäkkýšov, umelých farbív, umelých príchutí a konzervantov.

Upozornenie

Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Nepoužívajte ako náhradu rozmanitej stravy. V ojedinelých prípadoch sa môže vyskytnút hnačka. Skladujte pri teplote 15 - 25 °C, mimo dosahu detí.

Rozdelenie podľa zamerania

Rozdelenie podľa zloženia

Diétne obmedzenia

Jamieson Vápnik, horčík s vitamínom D3 120tbl.

Kód: 064642027726, Značka: Jamieson

9,80 €


Hodnotenie

Máte otázku?

Kontaktujte nás ohľadne produktu.


 

* Všetky položky formulára sú povinné

Ďakujeme za záujem.

Na Vašu otázku alebo komentár sa pokúsime sa čo najskôr reagovať.
Máte otázku?

Kontaktujte nás ohľadne produktu.


 

* Všetky položky formulára sú povinné

Ďakujeme za záujem.

Na Vašu otázku alebo komentár sa pokúsime sa čo najskôr reagovať.

Vrátiť sa na začiatok