Jamieson Stressease™ 90tbl.

Kód: 064642022950|Značka: Jamieson

Výživový doplnok s vitamínmi a minerálmi

Vitamín B1, B2, B12, niacín a biotín podporujú správnu činnosť nervového systému. Horčík, vitamín C, kyselina listová a pantoténová pomáhajú odstrániť vyčerpanie a únavu. Vitamíny B2, C a E sú silné antioxidanty, ktoré chránia bunky pred oxidačným stresom. Zinok pomáha udržiavať zdravé kosti, pokožku, vlasy a nechty. Vápnik prispieva k správnemu fungovaniu svalov, kostí, zubov a k látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie. StresseaseTM je ideálna kombinácia na rast vlasov, regeneráciu síl športovcov a aktívnych ľudí aj v seniorskom veku. Vhodný pri začínajúcom i pokročilom diabete.

Detailný popis

14,20 €

Skladom, odosielame ihneď

Skladom, odosielame ihneď

Počet kusov

Informácie o produkte

Doplňujúce informácie:

V boji proti stresu je dôležitý príjem správnych vitamínov a minerálov. Ak je telo nesprávne vyživované, účinky stresu sú výraznejšie. Preto si telo vyžaduje zvýšený príjem vitamínov a minerálov na udržanie správnych telesných funkcií. Produkt Stressease zabezpečuje stabilný prísun vitamínov a minerálov potrebných počas stresových období. Vitamíny skupiny B zohrávajú rozhodujúcu úlohu v telesných systémoch zodpovedných za produkciu energie potrebnej na boj proti stresu. Tiamín pôsobí ako kofaktor pri metabolizme glukózy a pozitívne ovplyvňuje prenos nervových impulzov. Podobne ako ostatné vitamíny skupiny B, riboflavín a niacín, pôsobia ako kofaktory enzýmov podieľajúcich sa na produkcii energie, ako aj na metabolizme sacharidov, tukov a bielkovín. Riboflavín môže byť prospešný aj pri prevencii migrény vyvolanej stresom Vitamíny skupiny B podporujú aj funkciu nadobličiek a pomáhajú upokojiť a udržať zdravý nervový systém. Vitamín B12 je nevyhnutnou súčasťou syntézy DNA, ktorá je dôležitá pre tvorbu červených krviniek a neurotransmiterov, ako aj pre správnu myelinizáciu (obal nervových vlákien). Vitamín B6 pomáha pri syntéze enzýmu potrebného na tvorbu serotonínu, chemickej látky v mozgu, ktorá vyvoláva pocit pokoja a uvoľnenia. Vitamíny skupiny B tiež pomáhajú znižovať hladinu homocysteínu v krvi, ktorý môže poškodiť kardiovaskulárny systém.

Vitamín C posilňuje imunitný systém a zlepšuje jeho reakciu na stres, vďaka čomu sa telo ľahšie vyrovnáva s chorobami. Zvyšuje hladinu protilátok IgG, ktoré sú základnou obranou organizmu proti systémovej infekcii. Vitamín C má tiež podporný účinok na nadobličky, podporuje syntézu hormónov nadobličiek, ktoré môžu byť stresom z organizmu vyčerpané. Tieto hormóny sa podieľajú na procesoch produkcie energie, regulácii imunitných reakcií, kontrole zápalových procesov, udržiavaní hladiny glukózy a regulácii spánku.

Vápnik, horčík a zinok patria medzi základné minerály v tele. Vápnik sa podieľa na životne dôležitých funkciách, ako je imunitná funkcia, správny metabolizmus a kvalita spánku. Zinok tiež podporuje imunitný systém, zatiaľ čo horčík je dôležitý pre zdravie srdca a podporuje svaly a nervy. Vitamín E  podporuje zdravý kardiovaskulárny systém a je silným antioxidantom. Funkcie každej z týchto živín môžu byť ovplyvnené počas obdobia stresu.


Nedostatok vitamínov: 

 

 

 

 

 

 

Výhody produktu:

  • Podporuje zdravý nervový systém.
  • Zvyšuje energiu, čím pomáha telu vyrovnať sa so stresom.
  • Pomáha udržiavať zdravý imunitný systém.
  • Zabraňuje vyčerpaniu živín počas obdobia stresu.

Balenie

90 tabliet

Dávkovanie

dospelí – 1 tableta denne s jedlom. Užite s časovým odstupom niekoľkých hodín pred alebo po užití iných výživových doplnkov alebo liekov.

Zloženie

Každá tableta obsahuje:

Vitamín B1 (tiamín mononitrát) ... 35 mg (3 181 % RVH*)

Vitamín B2 (riboflavín) ... 35 mg (2 500 % RVH*)

Niacín (nikotínamid) ... 50 mg (312,5 % RVH*)

Kyselina pantoténová (d-pantotenát vápenatý) ... 20 mg (333 % RVH*)

Vitamín B6 (pyridoxín) ... 15 mg (1 071 % RVH*)

Vitamín B12 (kyanokobalamín) ... 30 μg (1 200 % RVH*)

Vitamín C (kyselina L-askorbová) ... 500 mg (625 % RVH*)

Vitamín E (d-alfa-tokoferol) ... 20 mg/30 IU (166 % RVH*)

D-biotín ... 15 μg (30 % RVH*)

Kyselina listová ... 1 000 μg (500 % RVH*)

Vápnik (uhličitan vápenatý) ... 150 mg (18,75 % RVH*)

Horčík (oxid horečnatý) ... 75 mg (20 % RVH*)

Zinok (glukónan zinočnatý) ... 5 mg (50 % RVH*)

*RVH – referenčná výživová hodnota

Ďalej obsahuje: celulóza; modifikovaná celulózová guma (nosič); rastlinná kyselina stearová, hydroxypropylcelulóza, rozpustná celulóza, rastlinný stearan horečnatý, karnaubský vosk (povlakové látky); mätový olej (ochucovadlo).

Upozornenie

Nevhodné pre deti. Poraďte sa s lekárom, ak ste tehotná alebo dojčíte. Uchovávajte pri teplote 15–25 °C, mimo dosah detí. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Nepoužívajte ako náhradu rozmanitej stravy.

Jamieson Stressease™ 90tbl.

Kód: 064642022950, Značka: Jamieson

14,20 €


Hodnotenie

Máte otázku?

Kontaktujte nás ohľadne produktu.


 

* Všetky položky formulára sú povinné

Ďakujeme za záujem.

Na Vašu otázku alebo komentár sa pokúsime sa čo najskôr reagovať.
Máte otázku?

Kontaktujte nás ohľadne produktu.


 

* Všetky položky formulára sú povinné

Ďakujeme za záujem.

Na Vašu otázku alebo komentár sa pokúsime sa čo najskôr reagovať.

Vrátiť sa na začiatok