Jamieson Probiotic tablety na cmúľanie s jahodovou príchuťou 60tbl.

Kód: 064642090119|Značka: Jamieson

Výživový doplnok so sladidlom

Zmes 5 bakteriálnych kultúr s obsahom 2 miliárd* aktívnych baktérií.

*Garantované do konca minimálnej trvanlivosti

Neobsahuje lepok ani laktózu.
Vhodné pre vegetariánov.

 

Detailný popis

17,80 €

Skladom, odosielame ihneď

Skladom, odosielame ihneď

Počet kusov

Informácie o produkte

Doplňujúce informácie


Črevný mikrobióm zohráva dôležitú úlohu aj pri udržiavaní celkovej homeostázy v ľudskom tele. Nerovnováha v črevnom mikrobióme môže viesť k prozápalovým imunitným reakciám a podnecovaniu chorobných procesov vrátane kardiovaskulárnych ochorení a niekoľkých typov malignít, ako aj k narušeniu imunitnej funkcie mimočrevných orgánov.

Jedným z hlavných cieľov probiotických výživových doplnkov je predchádzať a harmonizovať nerovnováhu mikrobiómu spôsobenú napríklad antibiotickou liečbou, nevhodným zložením stravy a vplyvom cudzorodých látok, tzv. xenobiotík, ktoré sa do organizmu dostávajú čoraz častejšie z ovzdušia, vody a stravy. Takzvaná črevná mikroflóra, ktorú v súčasnosti dokážeme pozitívne ovplyvniť užívaním probiotík, sa v súčasnosti označuje ako črevná mikroflóra, ktorá je súčasťou črevnej imunitnej bariéry.

Funkčné probiotiká podávané v strave alebo vo forme výživových doplnkov sú účinným nástrojom na obnovenie a normalizáciu hlavnej funkcie mikrobiómu, ktorou je podpora imunity a protizápalové pôsobenie. Funkčnosť mikrobiómu je dôležitá pre imunitu a potlačenie zápalových procesov, ktorú môžme obnoviť cieleným podávaním vhodných probiotík. Podávanie probiotík počas/po antibiotickej liečbe by malo byť úplne bežné. Atopickú dermatitídu zvyčajne sprevádza narušenie rovnováhy črevnej mikroflóry, čo vedie k nešpecifickým črevným zápalom. Dodatočná antibiotická liečba, ktorá môže viesť k dysbióze.

Ukazuje sa, že moderné funkčné a cielené doplnkové probiotiká môžu ovplyvňovať nielen tráviace procesy, ale aj imunitu, psychické funkcie, produkciu vitamínov a hormónov atď. To otvára nové možnosti pre farmáciu a medicínu pri prevencii a liečbe autoimunitných ochorení.

Balenie

60 tabliet

Dávkovanie

dospelí, adolescenti a deti od 3 rokov (pod dohľadom rodičov): 1 tableta denne po jedle. Užite s časovým odstupom najmenej 2–3 hodín pred alebo po užití antibiotík.

Na zaistenie maximálneho účinku uchovávajte po otvorení v chladničke.

 

Zloženie

Každá tableta obsahuje:
Zmes bakteriálnych kultúr s obsahom 2 miliárd* KTJ
(kolónií tvoriacich jednotku):
Bifidobacterium lactis (UABIa-12) ... 0,7 × 109 KTJ
Lactobacillus rhamnosus (UALr-18) ... 0,7 × 109 KTJ
Lactobacillus paracasei (UALpc-04) ... 0,3 × 109 KTJ
Lactobacillus acidophilus (DDS®-1) ... 0,2 × 109 KTJ
Lactobacillus salivarius (UALs-07) ... 0,1 × 109 KTJ
*garantované do konca uplynutia minimálnej trvanlivosti
Ďalej obsahuje: sorbitol, dextróza, sukralóza (sladidlo), inulín (nosič), prírodná jahodová príchuť, kyselina citrónová (regulátor kyslosti), kyselina askorbová (zvýrazňovač chuti), rastlinný stearan horečnatý; oxid kremičitý (protihrudkujúca látka), koncentrát z červenej repy (farbivo).

Upozornenie

Prerušte užívanie a vyhľadajte lekára pri výskyte, zhoršení alebo pretrvávaní tráviacich ťažkostí dlhšie ako tri dni. Konzultujte s lekárom používanie skôr než začnete užívať doplnok, ak zaznamenáte horúčku, zvracanie, hnačku s krvou, silné bolesti brucha. Neužívajte v stave ohrozenia imunity (v dôsledku AIDS, lymfómu, dlhotrvajúcej liečby kortikosteroidmi). Uchovávajte pri teplote 15–25 °C, mimo dosahu malých detí. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy.

Rozdelenie podľa zamerania

Rozdelenie podľa zloženia


Search keywords
probiotika imunita prebiotika vstrebavanie inulin kmen

Jamieson Probiotic tablety na cmúľanie s jahodovou príchuťou 60tbl.

Kód: 064642090119, Značka: Jamieson

17,80 €


Hodnotenie

Máte otázku?

Kontaktujte nás ohľadne produktu.


 

* Všetky položky formulára sú povinné

Ďakujeme za záujem.

Na Vašu otázku alebo komentár sa pokúsime sa čo najskôr reagovať.
Máte otázku?

Kontaktujte nás ohľadne produktu.


 

* Všetky položky formulára sú povinné

Ďakujeme za záujem.

Na Vašu otázku alebo komentár sa pokúsime sa čo najskôr reagovať.

Vrátiť sa na začiatok