Jamieson Probiotic Baby – probiotické kvapky s BB-12® 8ml

Kód: 064642075345|Značka: Jamieson

Výživový doplnok

Podporuje zdravé trávenie. Kvapky bez príchute pre spokojné bruško bábätka; jednoduché dávkovanie.

Neobsahuje lepok ani laktózu.
Vhodné pre vegetariánov.

Detailný popis

14,60 €

Nedostupné

Nedostupné

Počet kusov

Informácie o produkte

Doplňujúce informácie

Črevný mikrobióm zohráva dôležitú úlohu aj pri udržiavaní celkovej homeostázy v ľudskom tele. Nerovnováha v črevnom mikrobióme môže viesť k prozápalovým imunitným reakciám a podnecovaniu chorobných procesov vrátane kardiovaskulárnych ochorení a niekoľkých typov malignít, ako aj k narušeniu imunitnej funkcie mimočrevných orgánov.

Jedným z hlavných cieľov probiotických výživových doplnkov je predchádzať a harmonizovať nerovnováhu mikrobiómu spôsobenú napríklad antibiotickou liečbou, nevhodným zložením stravy a vplyvom cudzorodých látok, tzv. xenobiotík, ktoré sa do organizmu dostávajú čoraz častejšie z ovzdušia, vody a stravy. Takzvaná črevná mikroflóra, ktorú v súčasnosti dokážeme pozitívne ovplyvniť užívaním probiotík, sa v súčasnosti označuje ako črevná mikroflóra, ktorá je súčasťou črevnej imunitnej bariéry.

Funkčné probiotiká podávané v strave alebo vo forme výživových doplnkov sú účinným nástrojom na obnovenie a normalizáciu hlavnej funkcie mikrobiómu, ktorou je podpora imunity a protizápalové pôsobenie. Funkčnosť mikrobiómu je dôležitá pre imunitu a potlačenie zápalových procesov, ktorú môžme obnoviť cieleným podávaním vhodných probiotík. Podávanie probiotík počas/po antibiotickej liečbe by malo byť úplne bežné. Atopickú dermatitídu zvyčajne sprevádza narušenie rovnováhy črevnej mikroflóry, čo vedie k nešpecifickým črevným zápalom. Dodatočná antibiotická liečba, ktorá môže viesť k dysbióze.

Ukazuje sa, že moderné funkčné a cielené doplnkové probiotiká môžu ovplyvňovať nielen tráviace procesy, ale aj imunitu, psychické funkcie, produkciu vitamínov a hormónov atď. To otvára nové možnosti pre farmáciu a medicínu pri prevencii a liečbe autoimunitných ochorení. 

Balenie

8 ml (126 kvapiek)

Dávkovanie

Dojčatá a deti od narodenia do 3 rokov: 1× denne pridajte 6 kvapiek do mlieka/materského mlieka/dojčenskej výživy alebo aplikujte priamo na cumeľ, lyžičku alebo na jazyk dieťaťa a nechajte prehltnúť. O prípadnej zmene dávkovania sa poraďte s lekárom alebo lekárnikom. Pred použitím 15 sekúnd dôkladne pretrepať. Podávať najmenej 2–3 hodiny pred alebo po užití antibiotík.

Zloženie

Jedna dávka (6 kvapiek) obsahuje:

Bifidobacterium animalis subsp. lactis (BB-12®) ....... 1 miliarda* KTJ

*Obsah je garantovaný do konca minimálnej trvanlivosti. KTJ – kolónií tvoriacich jednotku

Ďalej obsahuje: slnečnicový olej (nosič); vitamín E (antioxidant); kyselina citrónová, askorban sodný (ochucovadlá); sacharóza, maltodextrín (sladidlá). Bez pridaných farbív a príchutí.

Upozornenie

Pri výskyte horúčky, zvracania, hnačky s prímesou krvi alebo prudkých bolestí brucha u dojčaťa alebo dieťaťa sa pred užívaním poraďte s lekárom. Prerušte užívanie a poraďte sa s lekárom pri výskyte, zhoršení alebo pretrvávaní tráviacich ťažkostí (napr. hnačka) dlhšie ako 3 dni. Neužívajte, ak má dojča alebo dieťa oslabenú imunitu (napr. AIDS, lymfóm, pacienti s dlhodobou liečbou kortikosteroidmi). Pred otvorením skladujte pri teplote 15–25 °C, mimo dosahu detí. Po otvorení uchovávajte v chladničke. Spotrebujte do 28 dní od otvorenia. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Nepoužívajte ako náhradu rozmanitej stravy.

Rozdelenie podľa zamerania

Rozdelenie podľa zloženia


Search keywords
probiotika imunita prebiotika vstrebavanie inulin

Jamieson Probiotic Baby – probiotické kvapky s BB-12® 8ml

Kód: 064642075345, Značka: Jamieson

14,60 €


Hodnotenie

Máte otázku?

Kontaktujte nás ohľadne produktu.


 

* Všetky položky formulára sú povinné

Ďakujeme za záujem.

Na Vašu otázku alebo komentár sa pokúsime sa čo najskôr reagovať.
Máte otázku?

Kontaktujte nás ohľadne produktu.


 

* Všetky položky formulára sú povinné

Ďakujeme za záujem.

Na Vašu otázku alebo komentár sa pokúsime sa čo najskôr reagovať.

Vrátiť sa na začiatok