Jamieson Omega-3 ULTRA 900mg 75cps.

Kód: 064642078575|Značka: Jamieson

Výživový doplnok

Obsahuje esenciálne mastné kyseliny získané zo sardel, sardiniek a makrel. DHA prispieva k správnej činnosti mozgu a k dobrému zraku. EPA a DHA podporujú optimálnu činnosť srdca. (Priaznivý účinok sa dosiahne pri dennom príjme 250 mg EPA a DHA.) Bez rybacej pachuti.

Detailný popis

26,50 €

Nedostupné

Nedostupné

Počet kusov

Novinka

Informácie o produkte

Doplňujúce informácie

Obsahuje esenciálne mastné kyseliny pochádzajúce zo sardel, sardiniek a makrel. Mastné kyseliny sú základnými stavebnými zložkami tukov a olejov. Niektoré mastné kyseliny sa považujú za "esenciálne", pretože ľudské telo si ich nedokáže vytvoriť a musia sa získavať z vonkajších zdrojov. Omega-3 sú jedným z typov esenciálnych mastných kyselín (EFA). Medzi omega-3 patrí kyselina eikosapentaenová (EPA), kyselina dokozahexaenová (DHA) a kyselina alfalinolénová (ALA).

EPA a DHA sú jediné esenciálne mastné kyseliny, ktoré sa prirodzene vyskytujú v rybom tuku zo studených vôd, ktorý je vynikajúcim zdrojom omega-3 mastných kyselín. Esenciálne mastné kyseliny sú stavebnou a funkčnou súčasťou všetkých bunkových membrán. Omega-3 mastná kyselina EPA sa metabolizuje za vzniku eikosanoidov, ktoré regulujú delenie a rast buniek, zrážanie krvi, činnosť svalov, vylučovanie tráviacich štiav a hormónov a ovplyvňujú aj správanie a náladu. DHA je ďalšia omega-3 mastná kyselina, ktorá sa nachádza najmä v centrálnom nervovom systéme a je dôležitou stavebnou zložkou bunkových membrán v mozgu a nervoch. DHA sa nachádza aj v sietnici oka, preto je mimoriadne dôležité, aby telo dostávalo dostatočné množstvo omega-3 mastných kyselín, a to nielen na zabezpečenie správneho fungovania týchto biologických procesov, ale aj pre mnohé zdravotné výhody spojené s omega-3 mastnými kyselinami.

Nedostatok omega-3 mastných kyselín sa spája s únavou, kardiovaskulárnymi problémami, zlou pamäťou, zmenami nálad alebo depresiami a suchou pokožkou.

Produkt s veľmi vysokým obsahom a so správnym pomerom esenciálnych mastných kyselín je vhodne užívať celoročne.

 

Balenie

75 kapsúl

Dávkovanie

dospelí 1 kapsula denne

 

Zloženie

Každá kapsula obsahuje:
Molekulárne destilovaný rybí olej
(zo sardel, sardiniek a makrel).....1000 mg
Omega-3 mastné kyseliny .....900 mg
z toho EPA (kyselina eikozapentaénová) .....515 mg
DHA (kyselina dokozahexaénová) .....385 mg

Ďalej obsahuje: želatína (želírujúca látka), glycerol (emulgátor), prírodná príchuť citrónová.

Upozornenie

Uchovávajte pri teplote 15–25 °C, mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Nepoužívajte ako náhradu rozmanitej stravy.


Rozdelenie podľa zloženia

Diétne obmedzenia

Jamieson Omega-3 ULTRA 900mg 75cps.

Kód: 064642078575, Značka: Jamieson

26,50 €


Hodnotenie

Máte otázku?

Kontaktujte nás ohľadne produktu.


 

* Všetky položky formulára sú povinné

Ďakujeme za záujem.

Na Vašu otázku alebo komentár sa pokúsime sa čo najskôr reagovať.
Máte otázku?

Kontaktujte nás ohľadne produktu.


 

* Všetky položky formulára sú povinné

Ďakujeme za záujem.

Na Vašu otázku alebo komentár sa pokúsime sa čo najskôr reagovať.

Vrátiť sa na začiatok