Jamieson Multi Gummies želatínové pastilky pre dospelých 150 pas.

Kód: 064642091635|Značka: Jamieson

Výživový doplnok

Komplex vitamínov a minerálov v želatínových pastilkách s prírodnou pomarančovou príchuťou. Vitamín A podporuje zachovanie dobrého zraku. Vitamíny C a E prispievajú k ochrane buniek pred oxidačným stresom. Kyselina listová a niacín pomáhajú pri vyčerpaní a únave. Vitamín D udržiava zdravé kosti, svaly, zuby a správnu činnosť imunitného systému. Bez aspartámu, lepku, laktózy, umelých farbív, umelých aróm a konzervantov.

Detailný popis

16,80 €

Skladom, odosielame ihneď

Skladom, odosielame ihneď

Počet kusov

Novinka

Informácie o produkte

Doplňujúce informácie:

Vitamíny a minerály sú základné mikroživiny. Umožňujú nám viesť vitálny, aktívny a zdravý život. Ak si ich telo nedokáže vytvoriť samo, alebo ak si ich vytvorí v nedostatočnom množstve, musíme ich prijímať potravou. Mnohí ľudia z rôznych dôvodov prijímajú nedostatočné dávky živín. Vitamínový a minerálny doplnok môže dodať chýbajúce živiny v strave a môže znížiť riziko vzniku určitých zdravotných ťažkostí. Komplex vitamínov a minerálov v želatínových pastilkách s prírodnou pomarančovou príchuťou. Vitamín A podporuje udržanie dobrého zraku. Vitamíny C a E pomáhajú chrániť bunky pred oxidačným stresom. Kyselina listová a niacín pomáhajú pri únave a vyčerpanosti. Vitamín D udržiava zdravé kosti, svaly, zuby a správne fungovanie imunitného systému. Zdravie ovplyvňuje mnoho faktorov. Vhodný výber multivitamínu môže pomôcť udržať optimálne zdravie. Medzi uvedené faktory patrí nevyvážená strava s nedostatkom čerstvého ovocia, zeleniny a celozrnných výrobkov, nadmerná konzumácia spracovaných rafinovaných (nutrične chudobných) potravín, polotovarov, narušený tráviaci systém, nadmerný príjem soli, cukru, kofeínu, alkoholu, užívanie liekov na predpis, ktoré ovplyvňujú vstrebávanie alebo účinnosť živín, a stresové faktory životného prostredia, ako je napríklad znečistenie. Okrem toho ľudia, ktorí pravidelne vynechávajú jedlá, sú v strese alebo držia prísne diéty, nedostávajú dôležité živiny. Multivitamín je kompletným zdrojom živín potrebných na podporu metabolických reakcií a umožňuje najlepšie využitie potravy na tvorbu energie, boj proti únave a odolávanie infekciám. Ide o kombináciu základných vitamínov, minerálov a ďalších živín, ktoré sú zostavené pre ľudí s vyššou stresovou záťažou a energetickými požiadavkami.

Balenie

150 želatínových pastiliek

Dávkovanie

Dospelí: 2 želatínové pastilky denne s jedlom. Užite s časovým odstupom niekoľkých hodín pred alebo po užití iných výživových doplnkov alebo liekov.

Zloženie

Každá želatínová pastilka obsahuje:
Vitamín A (palmitát) ...300 μg RAE/1 000 IU (37,5 % RVH*)
Vitamín B3 (niacínamid) ...8 mg (50 % RVH*)
Vitamín B5 (pantotenát vápenatý) ... 6 mg (100 % RVH*)
Vitamín B6 (pyridoxín hydrochlorid) ... 1,4 mg (100 % RVH*)
Vitamín B12 (kyanokobalamín) ... 5 μg (200 % RVH*)
Vitamín C (kyselina L-askorbová) ... 15 mg (18,75 % RVH*)
Vitamín D3 (cholekalciferol) ...7,5 μg/300 IU (150 % RVH*)
Vitamín E (D-alfa-tokoferylacetát) ...6 mg AT/8,9 IU (50 % RVH*)
Biotín ... 37,5 μg (75 % RVH*)
Kyselina listová ... 100 μg (50 % RVH*)
Jód (jodid draselný) ...40 μg (26,67 % RVH*)
Zinok (citrát) ...2,5 mg (25 % RVH*)
*RVH – referenčná výživová hodnota

Ďalej obsahuje: Glukózový sirup, sacharóza (sladidlá); pektín (želírujúca látka), kyselina citrónová, citrát sodný (stabilizátory); prírodná pomarančová príchuť, karnaubský vosk, rastlinný olej (zvlhčovadlá); prírodné farbivá (annatto, karamel).

Upozornenie

Uchovávajte pri teplote od 15 do 25 °C, mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Nepoužívajte ako náhradu rozmanitej stravy.

Jamieson Multi Gummies želatínové pastilky pre dospelých 150 pas.

Kód: 064642091635, Značka: Jamieson

16,80 €


Hodnotenie

Máte otázku?

Kontaktujte nás ohľadne produktu.


 

* Všetky položky formulára sú povinné

Ďakujeme za záujem.

Na Vašu otázku alebo komentár sa pokúsime sa čo najskôr reagovať.
Máte otázku?

Kontaktujte nás ohľadne produktu.


 

* Všetky položky formulára sú povinné

Ďakujeme za záujem.

Na Vašu otázku alebo komentár sa pokúsime sa čo najskôr reagovať.

Vrátiť sa na začiatok