Jamieson Koenzým Q10 60mg 80cps.

Kód: 064642061034|Značka: Jamieson

Výživový doplnok

Koenzým Q10 sa získava biologickým procesom fermentácie zo 100 % bio-fermentovaných kvasníc. Je nevyhnutnou súčasťou buniek v ľudskom tele, účinne pomáha dopĺňať telesnú energiu pre činnosť srdca, prispieva k udržaniu normálneho krvného tlaku, pôsobí proti únave a nedostatku vitality. Podporuje fyzickú a psychickú aktivitu organizmu. Bez GMO, škrobu, lepku, laktózy, umelých farbív, príchutí a konzervantov.

Detailný popis

17,20 €

Skladom, odosielame ihneď

Skladom, odosielame ihneď

Počet kusov

Top

Informácie o produkte

Doplňujúce informácie


Patríte k tým, ktorí sa ráno budia vyčerpaní namiesto plní energie? Nemôžete robiť to, čo ste robili predtým? Cítite sa unavení? Pociťujete srdcovú slabosť? Máte nepravidelný pulz? Trpíte výpadkami pamäte? Vášmu telu môže chýbať koenzým Q10, nazývaný aj vitamín Q!

Vďaka koenzýmu Q10 sme v mladosti plní sily a energie a je súčasťou všetkých buniek, konkrétne mitochondrií, ktoré sú doslova továrňami na energiu. Jeho produkcia v tele sa však po tridsiatom roku života začína prirodzene znižovať. Po štyridsiatke máme k dispozícii o 30 % menej tejto látky. To vysvetľuje, prečo si práve v tomto veku začíname uvedomovať, že nám chýba energia.

Koenzým Q10 by mali užívať diabetici, pretože može pomáhať stabilizovať hladinu cukru v krvi. Nemali by naň zabúdať ani pacienti, ktorí užívajú statíny na zníženie cholesterolu alebo betablokátory na liečbu vysokého krvného tlaku. Vedľajším účinkom statínov je, že čiastočne blokujú tvorbu koenzýmu Q10 v tele.

Mnohé štúdie naznačujú, že koenzým Q10 by asi mal posilňovať srdce a je vhodným doplnkom pri problémoch so srdcovým zlyhaním, srdcovou slabosťou a dýchavičnosťou. Koenzým Q10 tiež by mohol chránit pred tvorbou krvných zrazenín, zrejme upravuje vysoký krvný tlak a nepravidelnosť pulzu. Hovori sa že zmierňuje bolesti pri angíne pectoris

Koenzým Q10 s antioxidačnou aktivitou, asi pomáha eliminovať poškodenia spôsobené voľnými radikálmi. Koenzým Q10 patrí medzi najsilnejšie antioxidanty a preto zrejme pomáha predchádzať mnohým ochoreniam. Užívanie napomáha spomaľovať proces starnutia, upravovať imunitu. Udržuje tiež zdravé ďasná. Mal by znižovať frekvenciu migrén, často spojených s vracaním.

Balenie

60 + 20 kapsúl

Dávkovanie

dospelí 1 kapsula denne

Zloženie

Každá kapsula obsahuje:
Koenzým Q10 (ubichinón) 60 mg

Ďalej obsahuje: sójový olej (antioxidant), hovädzia želatína (povlaková látka), glycerol, slnečnicový lecitín (emulgátor), červený oxid železitý, žltý oxid železitý

Upozornenie

Poraďte sa s lekárom, ak užívate lieky na krvný tlak, zriedenie krvi alebo ak ste tehotná alebo dojčíte alebo ak trpíte migrénami, zvýši sa ich frekvencia, pretrvávajú alebo sa zhorší nevoľnosť a vracanie. Uchovávajte pri teplote 15 °C – 25 °C, mimo dosah detí. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Nepoužívajte ako náhradu rozmanitej stravy.


Rozdelenie podľa zloženia

Diétne obmedzenia

Search keywords
q10 konezym energia unava srdce

Jamieson Koenzým Q10 60mg 80cps.

Kód: 064642061034, Značka: Jamieson

17,20 €


Hodnotenie

Máte otázku?

Kontaktujte nás ohľadne produktu.


 

* Všetky položky formulára sú povinné

Ďakujeme za záujem.

Na Vašu otázku alebo komentár sa pokúsime sa čo najskôr reagovať.
Máte otázku?

Kontaktujte nás ohľadne produktu.


 

* Všetky položky formulára sú povinné

Ďakujeme za záujem.

Na Vašu otázku alebo komentár sa pokúsime sa čo najskôr reagovať.

Vrátiť sa na začiatok