Jamieson Koenzým Q10 so selénom a B1 60cps.

Kód: 064642099266|Značka: Jamieson

Výživový doplnok

Koenzým Q10 pomáha dopĺňať energiu pre činnosť srdca, prispieva k udržaniu optimálneho krvného tlaku, pôsobí proti únave a nedostatku vitality. Selén podporuje správnu činnosť imunitného systému, štítnej žľazy, tvorby spermií a prispieva k udržaniu zdravých vlasov a nechtov. Vitamín B1 chráni bunky pred oxidačným stresom, udržiava správnu činnosť srdca, nervového systému a psychiky.

Detailný popis

16,02 € 17,80 € ušetríte 1,78 € (10%)

Skladom, odosielame ihneď

Skladom, odosielame ihneď

Počet kusov

Novinka
AKCIA

Informácie o produkte

Doplňujúce informácie

Patríte k tým, ktorí sa ráno budia vyčerpaní namiesto plní energie? Nemôžete robiť to, čo ste robili predtým? Cítite sa unavení? Pociťujete srdcovú slabosť? Máte nepravidelný pulz? Trpíte výpadkami pamäte? Vášmu telu môže chýbať koenzým Q10, nazývaný aj vitamín Q!

Vďaka koenzýmu Q10 sme v mladosti plní sily a energie a je súčasťou všetkých buniek, konkrétne mitochondrií, ktoré sú doslova továrňami na energiu. Jeho produkcia v tele sa však po tridsiatom roku života začína prirodzene znižovať. Po štyridsiatke máme k dispozícii o 30 % menej tejto látky. To vysvetľuje, prečo si práve v tomto veku začíname uvedomovať, že nám chýba energia.

Koenzým Q10 by mali užívať diabetici, pretože može pomáhať stabilizovať hladinu cukru v krvi. Nemali by naň zabúdať ani pacienti, ktorí užívajú statíny na zníženie cholesterolu alebo betablokátory na liečbu vysokého krvného tlaku. Vedľajším účinkom statínov je, že čiastočne blokujú tvorbu koenzýmu Q10 v tele.

Mnohé štúdie naz načujú, že koenzým Q10 by asi mal posilňovať srdce a je vhodným doplnkom pri problémoch so srdcovým zlyhaním, srdcovou slabosťou a dýchavičnosťou. Koenzým Q10 tiež by mohol chránit pred tvorbou krvných zrazenín, zrejme upravuje vysoký krvný tlak a nepravidelnosť pulzu. Hovori sa že zmierňuje bolesti pri angíne pectoris

Koenzým Q10 s antioxidačnou aktivitou, asi pomáha eliminovať poškodenia spôsobené voľnými radikálmi. Koenzým Q10 patrí medzi najsilnejšie antioxidanty a preto zrejme pomáha predchádzať mnohým ochoreniam. Užívanie napomáha spomaľovať proces starnutia, upravovať imunitu. Udržuje tiež zdravé ďasná. Mal by znižovať frekvenciu migrén, často spojených s vracaním.

Selén je základný stopový minerál s antioxidačnými vlastnosťami, vďaka ktorým dokáže spomaliť starnutie a poškodenie tkanív spôsobené voľnými radikálmi. Podporuje zdravý imunitný systém a pomáha v boji proti infekciám. Udržiava správnu funkciu štítnej žľazy, pomáha udržiavať zdravé vlasy a nechty. Má tiež protizápalové účinky.

Pravidelný príjem vitamínu B1 vedie k čulosti, chuti do života a pôsobí aj proti náladovosti a podráždenosti a celkovo zvyšuje duševnú výkonnosť, navodzuje vyrovnanosť a odstraňuje nervozitu. Má pozitívny vplyv na pamäť. Podieľa sa na metabolizme sacharidov. Vitamín B1 tiež stabilizuje chuť do jedla a aj mierny nedostatok vitamínu B1 vyvoláva chuť na sladké.

 

Balenie

60 kapsúl

Dávkovanie

dospelí: 1 kapsula denne po jedle

Zloženie

Každá kapsula obsahuje:
Koenzým Q10 ..... 60 mg
Vitamín B1
(tiamín mononitrát) ..... 1,6 mg
(145,45 % RVH)*
Selén
(L-selenometionín) ..... 50 μg
(90,90 % RVH)*
*RVH - referenčná výživová hodnota

Ďalej obsahuje: želatína (hovädzia), karob, glycerol (povlakové látky); sójový olej (bez GMO), včelí vosk, slnečnicový lecitín (nosiče).
Obsahuje sóju a siričitany.

Upozornenie

Ak ste tehotná, dojčíte a/alebo užívate lieky na vysoký krvný tlak alebo riedenie krvi, poraďte sa s lekárom. Uchovávajte mimo dosahu detí pri teplote 15-25 °C. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nepoužívajte ako náhradu rozmanitej stravy.


Rozdelenie podľa zloženia

Diétne obmedzenia

Search keywords
q10 konezym energia unava srdce selen antioxidant

Jamieson Koenzým Q10 so selénom a B1 60cps.

Kód: 064642099266, Značka: Jamieson

16,02 € 17,80 € ušetríte 1,78 € (10%)


Hodnotenie

Máte otázku?

Kontaktujte nás ohľadne produktu.


 

* Všetky položky formulára sú povinné

Ďakujeme za záujem.

Na Vašu otázku alebo komentár sa pokúsime sa čo najskôr reagovať.
Máte otázku?

Kontaktujte nás ohľadne produktu.


 

* Všetky položky formulára sú povinné

Ďakujeme za záujem.

Na Vašu otázku alebo komentár sa pokúsime sa čo najskôr reagovať.

Vrátiť sa na začiatok