Jamieson Maca 1000mg 45cps.

Kód: 064642079978|Značka: Jamieson

Výživový doplnok s rastlinným výťažkom

Antioxidant s prirodzene povzbudzujúcim účinkom. Obnovuje hormonálnu rovnováhu, pomáha pri menštruácii a sexuálnej dysfunkcii. Podporuje plodnosť, fyzické a duševné zdravie, dopĺňa energiu, povzbudzuje výdrž a atletický výkon.

Detailný popis

10,98 € 12,20 € ušetríte 1,22 € (10%)

Skladom, odosielame ihneď

Skladom, odosielame ihneď

Počet kusov

AKCIA

Informácie o produkte

Doplňujúce infarmácie:

Maca peruánska je jedným z najvýživnejších zástupcov koreňovej zeleniny. Vďaka jej profilu obsahu býva označovaná aj ako superpotravina. Tento titul si maca zaslúžila vďaka bohatému obsahu dôležitych látok. A to sacharidy sú najviac zastúpeným makronutrientom, tvoria 60 až 75 %. Konkrétne sú to škroby, vláknina a jednoduché cukry. Vďaka ním má vysokú energetickú hodnotu. Bielkoviny obsahuje 10 až 15 % bielkovín. Patria k nim aj esenciálne aminokyseliny - valín, leucín, izoleucín. Mastné kyseliny v koreni sa nachádzajú aj zdraviu prospešné mastné kyseliny, hlavne kyselina linolová a kyselina olejová. Napomáhajú správnemu fungovaniu mozgua a srdca. Koreň macy je zdrojom celého komplexu vitamínov, vrátane vitamínu C, spektra vitamínov B, ale napríklad v menšom množstve aj vitamínov A, D, E. Minerály má bohato zastúpené a to vápnik, draslík, železo, horčík, fosfor a zinok. Tieto minerály sú nevyhnutnou súčasťou výživy a podieľajú sa na zdraví kostí, tvorbe energie, obranyschopnosti či regulácii hormónov. Ďalej obsahuje bio aktívne zlúčeniny vrátane alkaloidov, glukozinolátov či flavonoidov. Všetky tieto látky majú významné antioxidačné či protizápalové účinky a podieľajú sa na optimálnom fungovaní našej imunity.

Maca je kvalitným energetickým zdrojom a može zlepšiť vytrvalosť a výdrž pri fyzickej námahe. Výskumy naznačujú, že podporuje metabolizmus a bojuje proti únavе, čo prispieva k pocitu vitality.

Zaujímavý by mohol byt potenciál macy pri podpore endokrinného systému a regulácii hormónov. Napríklad estrogénu, progesterónu a testosterónu.

Maca má povesť afrodiziaka a výskumy naznačujú, že prispieva k zlepšeniu kvality pohlavného života, predovšetkým u mužov.

Vďaka obsahu bioaktívnych flavonoidov, moze znižovať oxidačný stres v tele a neutralizuje voľné radikály. Okrem toho prispieva k zmierneniu zápalovej reakcie. Vďaka znižovaniu oxidačného stresu, mierneniu zápalovej reakcie a bohatému obsahu vitamínov a minerálov zlepšuje schopnosť tela brániť sa proti výskytu chorôb a infekcií.

Konzumácia macy pomáha zmierňovať príznaky úzkosti, . Podporuje emočnú rovnováhu a celkové duševné blaho.

 

Balenie

45 kapsúl

Dávkovanie

dospelí – ako antioxidant 1 kapsulu denne, na podporu nálady 1–2 kapsuly denne, na podporu sexuálneho zdravia 3 kapsuly denne. Poraďte sa s lekárom o užívaní dlhšom ako 3 mesiace. Ženy v období menopauzy a po menopauze sa o užívaní dlhšom ako šesť týždňov poraďte s lekárom.

Zloženie

Každá kapsula obsahuje:
Maca 20:1 extrakt (Lepidium meyenii, koreň) ... 50 mg
ekvivalent k 1 000 mg rastlinnej sušiny
Ďalej obsahuje: celulóza (nosič); fosforečnan vápenatý, rastlinný stearan horečnatý, hypromelóza (povlakové látky); oxid kremičitý (protihrudkujúca látka)

Upozornenie

Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Poraďte sa s lekárom, ak užívate antidepresíva, lieky na zriedenie krvi, osoby s vysokým krvným tlakom, trpiace akoukoľvek psychickou poruchou, úzkosťami alebo depresiami. Uchovávajte pri teplote 15–25 °C, mimo dosah detí. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Nepoužívajte ako náhradu rozmanitej stravy.

Jamieson Maca 1000mg 45cps.

Kód: 064642079978, Značka: Jamieson

10,98 € 12,20 € ušetríte 1,22 € (10%)


Hodnotenie

Máte otázku?

Kontaktujte nás ohľadne produktu.


 

* Všetky položky formulára sú povinné

Ďakujeme za záujem.

Na Vašu otázku alebo komentár sa pokúsime sa čo najskôr reagovať.
Máte otázku?

Kontaktujte nás ohľadne produktu.


 

* Všetky položky formulára sú povinné

Ďakujeme za záujem.

Na Vašu otázku alebo komentár sa pokúsime sa čo najskôr reagovať.

Vrátiť sa na začiatok