banner jamieson clanok superbrands 2016
banner jamieson clanok superbrands 2 Odborná porota Slovak Superbrands spolu so slovenskými spotrebiteľmi opätovne ocenili značku Jamieson titulom Superbrands 2016.
« späť

Značka Jamieson opätovne ocenená spotrebiteľmi na Slovensku titulom Superbrands!

09.05.2016

Tlačiť

Spoločnosť Jamieson Laboratories Ltd., najstarší a najväčší kanadský výrobca prírodných vitamínov, kráča ku zdraviu už vyše 90 rokov. Medzitým sa „zelené” vitamíny stali súčasťou života mnohých generácií na celom svete.

Je nám potešením oznámiť vám, že odborná porota Slovak Superbrands spolu so slovenskými spotrebiteľmi opätovne ocenili značku Jamieson titulom Superbrands 2016!

Získanie titulu Jamieson Superbrands potvrdzuje už po druhý krát obľúbenosť značky Jamieson medzi spotrebiteľmi, za čo ďakujeme vám, našim zákazníkom a priateľom.

Dôvera zaväzuje, preto sa budeme naďalej snažiť o prinášanie tých najkvalitnejších prírodných vitamínov a výživových doplnkov s cieľom poskytnúť tie najlepšie riešenia pre vaše zdravie.

Zopár faktov o značke Jamieson:

94 – UŽ TOĽKO ROKOV SÚ PRÍRODNÉ VITAMÍNY JAMIESON SÚČASŤOU CESTY KU ZDRAVIU PRE MNOHÉ GENERÁCIE

100 – JE POČET KRAJÍN, DO KTORÝCH SPOLOČNOSŤ JAMIESON EXPORTUJE SVOJE PRODUKTY

350 – PRÁVE TOĽKO DRUHOV PRÍRODNÝCH VITAMÍNOV A VÝŽIVOVÝCH DOPLNKOV PRE VŠETKY VEKOVÉ KATEGORIE I DETI TVORÍ PORTFÓLIO FIRMY

360 – CHARAKTERIZUJE PROGRAM 360 PURE, VĎAKA KTORÉMU KAŽDÝ Z VYRÁBANÝCH PRÍRODNÝCH VITAMÍNOV PODLIEHA NAJMENEJ 360 PATENTOVANÝM KROKOM KONTROLY KVALITY

1922 – OD TOHTO ROKU SA DATUJE TRADÍCIA VÝVOJA A VÝROBY PRÍRODNÝCH VITAMÍNOV SPOLOČNOSŤOU JAMIESON. V TOM ISTOM ROKU BOLI VYROBENÉ PRVÉ DOPLNKY VÝŽIVY, OLEJ Z HALIBUTA A KONCENTROVANÉ KRYŠTÁLIKY POMARANČA

Spoločensky zodpovedné podnikanie

V rámci spoločenskej zodpovednosti sa firma Jamieson drží 10 pilierov svojej stratégie:

- Receptúry z prírodných zdrojov

- Najčerstvejšie exkluzívne suroviny od overených dodávateľov

- Výskum, vývoj, výroba pod jednou strechou

- Starostlivé farmakologické testy

- Správna výrobná prax

- Garantovaná čistota

- Výroba v malých, sledovaných výrobných šaržách

- Zaručená vysoká účinnosť každého produktu

- Neuskutočňovanie testov na zvieratách

- Dôvera od roku 1922