jamieson tru id
jamieson tru id2 Keď uvidíte logo TRU-ID, môžete si byť istí, že skutočne získate presne to, čo je uvedené na etikete vášho obľúbeného bylinného prípravku Jamieson.
« späť

Získali sme certifikáciu TRU-ID!

08.08.2017

Tlačiť

Ak ste ako väčšina Kanaďanov, pravdepodobne pri pocite, že na vás „ide“ nádcha, siahate po echinacei resp. počas stresujúceho obdobia uvažujete o užívaní bylinnej zmesi na uvoľnenie. Čím sa odlišujú Jamieson výživové doplnky s rastlinným výťažkom od ostatných?

To, čomu v spoločnosti Jamieson veríme, je jednoduché: poskytnúť vám a vašej rodine najčistejšie a najúčinnejšie produkty priamo z Kanady. Preto sme hrdí, že spolupracujeme s kanadským nezávislým programom certifikácie DNA – TRU-ID, založeným na výskume University of Guelph. Toto – spoločne s dôrazom na vysokokvalitné prísady – dokazuje, prečo sme v Kanade číslo 1 – najdôveryhodnejšia značka vitamínov.

Certifikované logo TRU-ID, ktoré môžete vidieť na našich výživových doplnkoch s rastlinným výťažkom, predstavuje najnovšiu technológiu DNA, ktorá sleduje špecifický botanický pôvod aktívnych zložiek, čím potvrdzuje ich pravosť. Jednoducho povedané, keď uvidíte logo TRU-ID, môžete si byť istí, že skutočne získate presne to, čo je uvedené na etikete vášho obľúbeného bylinného prípravku Jamieson.