banner jamieson odborne clanky iron vegan
banner jamieson odborne clanky iron vegan2 Patríte k športovcom, ktorí neustále hľadajú nové výzvy a majú odvahu preverovať si svoje výkonnostné limity?
« späť

Zdroj energie pre novú generáciu športovcov

06.02.2018

Tlačiť

Patríte k športovcom, ktorí neustále hľadajú nové výzvy a majú odvahu preverovať si svoje výkonnostné limity? Pri náročných tréningoch vychádzate zo znalostí o zdravom životnom štýle a zároveň ste si osvojili poznatky o sile výživy na rastlinnej báze? Tak práve pre vás je určený jedinečný zdroj energie – RAW rastlinné proteíny z klíčkov IRON VEGAN v proteínovom nápoji s príchuťou čokolády či vanilky!

Každá porcia proteínovej výživy Iron Vegan Sprouted ProteinTM obsahuje 17 gramov RAW rastlinných proteínov získaných z 5 druhov organických naklíčených zŕn a semien – hnedej ryže, amarantu, quinoy, prosa a tekvicových jadierok, ktoré sú jedinečným zdrojom energie.

Prebudené živiny

Klíčením sa proteíny štiepia na aminokyseliny a zvýši sa enzymatická aktivita zŕn a semien. Naklíčené semená sú tým najbohatším zdrojom enzýmov takých potrebných pre náš život. Klíčením sa znásobí taktiež množstvo vitamínov skupiny B, železa, horčíka i ďalších nutričných látok. Každý z rastlinných klíčkov použitých v proteínovej výžive Iron Vegan Sprouted ProteinTM bol naklíčený pri izbovej teplote, aby sa zachovali výživné látky, ktoré varením strácajú svoju energetickú hodnotu. Naklíčené zrná a semená majú zaručený organický pôvod, sú 100 % vegánske, neobsahujú lepok, sóju, umelé príchute a sladidlá a sú bez genetickej modifikácie. Organické kakao či organická vanilka dodávajú proteínovej výžive výnimočnú príchuť. Osladené prírodným sladidlom – stéviou.

Klíčky sú presne to, čo organizmus aktívnych športovcov potrebuje pre svoju vitalitu! Získajte energiu, posilnite si zdravie! Využiť potenciál naklíčených zŕn a semien, ktoré bežne konzumujeme neprebudené, je ten najúčinnejší a najefektívnejší spôsob načerpania sily z rastlinných surovín!

Zakúpite v lekárňach alebo na www.pharmshop.sk