banner jamieson odborne clanky probiotic baby
probiotic baby Vďaka schopnosti upokojiť gastrointestinálny trakt pomáhajú probiotká pri kolike, alergiách a hnačke.
« späť

Prečo je Jamieson Probiotic Baby vhodný pre moje bábätko?

19.01.2017

Tlačiť

Počas prvých šiestich mesiacov života sú novorodenecké koliky, reflux žalúdočnej kyseliny a zápcha najčastejším dôvodom návštevy u pediatra. Probiotiká môžu byť obzvlášť prospešné pri liečbe väčšiny týchto stavov. Vďaka schopnosti upokojiť gastrointestinálny trakt pomáhajú probiotká pri kolike, alergiách a hnačke.

Črevá tvoria dôležitú súčasť imunitného systému, preto ak Vášmu bábätku zabezpečíte dostatočné množstvo probiotík, podporíte jeho imunitu. Deti s črevnou mikroflórou narušenou v dôsledku užívania antibiotík alebo neexkluzívneho dojčenia majú vyššie riziko rozvinutia astmy. Na obnovenie zdravej rovnováhy baktérii sa odporúča užívanie probiotík.

Bábätká získavajú prospešné baktérie z pôrodných ciest matky počas prirodzeného pôrodu, z materského mlieka a z okolitého prostredia. Tie, ktoré prišli na svet cisárskym rezom, majú v prvých dvoch rokoch života menej prospešných baktérii v porovnaní s tými, ktoré sa narodili prirodzenou cestou. Toto môže vysvetľovať, prečo sú bábätká narodené cisárskym rezom neskôr počas života náchylnejšie na žalúdočné infekcie, astmu a alergie. Probiotiká sú prospešné baktérie, ktoré môžu mať blahodarný vplyv na Vaše bábätko, ak sú podávané v adekvátnych dávkach.

Jamieson Probiotic Baby obsahuje animalis subsp. lactis (BB-12®) unikátny probiotický kmeň, ktorý bol klinicky skúmaný u dojčiat a bez hlásených nežiaducich účinkov celosvetovo používaný od roku 1985. Jamieson Probiotic Baby podporuje rovnováhu črevnej mikroflóry, neobsahuje umelé farbivá, príchute alebo konzervačné látky.