banner jamieson odborne clanky nova technologia v oblasti probiotik
banner jamieson odborne clanky nova technologia v oblasti probiotik2 Neustále inovácie zaručujú, že aj naďalej vám ponúkame najlepšie produkty v danej oblasti.
« späť

Nová technológia v oblasti probiotík

24.04.2018

Tlačiť

Súčasné odhady uvádzajú, že počet bakteriálnych buniek, ktoré kolonizujú organizmus človeka, je 3 – 10-násobne vyšší ako počet ľudských buniek. Spomedzi triliónov baktérií, ktoré sídlia v našom tráviacom trakte, sú práve probiotiká považované za „dobré“. Probiotiká sú prospešné a majú pozitívny účinok na mikrobióm človeka, keďže podporujú črevnú rovnováhu a zdravie a zohrávajú kľúčovú úlohu pri trávení.

Prečo užívať probiotické výživové doplnky?

Probiotíká prispievajú k udržaniu zdravého imunitného systému tým, že potláčajú rast škodlivých baktérií a kvasiniek, výsledkom čoho je prevaha užitočných baktérií v čreve. Získanie probiotík, ktoré sú nevyhnutné pre udržanie zdravého zažívacieho systému, výhradne prostredníctvom stravy je skutočne náročné. Stres, nevyvážená strava, lieky a antibiotiká taktiež narúšajú črevnú rovnováhu. Práve preto je suplementácia probiotikami obzvlášť dôležitá – dodáva črevám miliardy živých, aktívnych probiotických baktérií, ktoré sú pre telo prospešné. Avšak zachovanie účinnosti každej probiotickej kapsuly je skutočná výzva! Jamieson vynaložil množstvo úsilia s cieľom zabezpečiť ochranu kapsúl pred vplyvmi okolitého prostredia, zachovať obsiahnuté živé bunky nepoškodené a garantovať čerstvosť a účinnosť až do konca minimálnej trvanlivosti.

Prečo sú probiotiká Jamieson výnimočné?

S cieľom neustáleho zdokonaľovania spoločnosť Jamieson vyhodnotila štandardné obaly, ktoré sa používajú v tomto odvetví, z hľadiska stability. Na základe špičkových technológií sme identifikovali tubu ako formu balenia s vedúcim postavením v oblasti probiotík. Táto špeciálna technológia balenia v tube zabezpečuje ochranu každej kapsuly pred vlhkosťou – od výroby, cez skladovanie, prepravu až do konca minimálnej trvanlivosti – a najvyššiu účinnosť po celú dobu minimálnej trvanlivosti.

Jamieson kladie dôraz na kvalitu

Kvalita je v spoločnosti Jamieson v centre všetkého, čo robíme. Dôsledné sebahodnotenie vytvára priestor pre zdokonaľovanie a neustále inovácie zaručujú, že aj naďalej vám ponúkame najlepšie produkty v danej oblasti – a naše probiotiká nie sú výnimkou.