banner jamieson odborne clanky jamieson oslavuje 90 rokov inovacii
ilustracne jamieson odborne clanky jamieson oslavuje 90 rokov inovacii V súčasnosti si spoločnosť Jamieson pripomína významný medzník v dejinách výroby prírodných produktov v Kanade, 90.výročie svojho založenia.
« späť

Jamieson oslavuje 90 rokov inovácií

02.05.2012

Tlačiť

V súčasnosti si spoločnosť Jamieson pripomína významný medzník v dejinách výroby prírodných produktov v Kanade, 90.výročie svojho založenia. Pri príležitosti tejto význačnej udalosti ďakujeme všetkým našim zákazníkom za dôveru, ktorú prejavujú kanadskej značke vitamínov Jamieson.

V roku 1922, keď spoločnosť Jamieson otvorila svoje dvere ako prvý výrobca vitamínov v Severnej Amerike, zahájila zároveň tradíciu inovácií so zameraním sa na podporu zdravia. Sme svetovou jednotkou vo vývoji prelomových výživových doplnkov pre každú generáciu. Náš úspech je postavený na nekompromisne kontrolovanej produkcii najlepších svetových prírodných produktov, ktoré využívajú iba tie najjemnejšie a najkvalitnejšie suroviny. Značka Jamieson je synonymom pre integritu. Naše dve výrobné laboratóriá prekračujú štandardy bezpečnosti stanovené kanadským zdravotníctvom – vo farmaceutickom priemysle nemajú konkurenciu. Budeme aj naďalej inšpirovať našich “súperov” k zvyšovaniu kvality – čistotu a absolútnu bezpečnosť výrobkov zabezpečujeme pomocou testov kontroly kvality 360 Pure, ktoré sú zárukou maximálnej aktivity a biologickej dostupnosti účinných látok. Náš cieľ je vytvárať čoraz efektívnejšie výživové doplnky, ktoré umožňujú čo najľahšie použitie.

Prioritou spoločnosti Jamieson je ochrana životného prostredia a obnova prírodných zdrojov. Program Jamieson Cares sa aktívne podieľa na zalesňovaní a ochrane a obnove živočíšnych druhov nielen v kanade ale aj zahraničí.
Pre spoločnosť Jamieson je príprava krokov do budúcnosti veľmi vzrušujúca – rovnako ako v roku 1922. Ďakujeme vám, že ste sa stali súčasťou našej cesty ku zdraviu.

VIC NEUFELD
Predseda predstavenstva a generálny riaditeľ spoločnosti Jamieson Laboratories